Vasıfsız İlkokul Mezunu Daimi İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Vasıfsız İlkokul Mezunu Daimi İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Belediye tam zamanlı 25 daimi işçi alımı gerçekleştirecektir. Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan işçi alımı ilanına göre vasıfsız 25 daimi işçi alımı yapılacak.

Belirsiz süreli görevlendirilecek 25 genel beden işçisi alımı için başvurular devam ediyor. Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru süreci yazımızda yer alıyor.

25 Daimi İşçi Alımı Başvurusu Bizzat Mı Yapılacak?

Hayır. Başvuru yapmak isteyen adaylar iş başvurularını elektronik ortamda online olarak başvuru kılavuzunda belirtilen e mail adresine başvurular yapılacaktır.

Belediye 25 İşçi Alımı Başvuru Son Günü Ne Zaman

Belediye bünyesinde beden işçisi olarak görev almak isteyen adaylar iş başvurularını 30 Kasım 2023 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir.

Belirsiz Süreli İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Belediye Başkanlığında istihdam edilecek adaylar iş başvurularını belirtilen tarih aralığında e mail adresine iş başvuru belgeleri ile birlikte başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Adaylar Kimlik Fotokopisi, İkametgah belgesi, Askerlik durum belgesi, İŞKUR iş arayan belgesi ve Engelli raporu ile belgeleri ile birlikte belirtilen mail adresine başvuruda bulunabileceklerdir.

Küçükçekmece Belediyesi 25 Engelli İşçi Alımı Başvuru Şartları

Küçükçekmece belediyesi engelli beden işçisi alımı için adaylarda olması gereken başvuru nitelikleri; En az okur yazar olmak. Erkek olmak. Engelli raporuna sahip olmak. Askerlikle İlişkisi olmamak. Kamu haklarından mahrum olmamak. TCK 53. Maddesinde belirtilen suçlardan mahkum olmamak. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak. Vardiyalı ve tam zamanlı çalışma engeli olmamak. SGK tarafından emekli, malul yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.