4/B Yeni Kütüphaneci Teknisyen Koruma Destek Büro Personeli Alımı

4/B Yeni Kütüphaneci Teknisyen Koruma Destek Büro Personeli Alımı

Kamuya yeni Büro Personeli alımı, Kütüphaneci alımı, Koruma ve güvenlik personeli alımı, Teknisyen alımı, Destek personeli alımı açıklandı. İşte detayların yer aldığı haberimiz.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli personel (4/B) alım ilanı açıklandı. Yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın 2022 KPSS (puan sıralaması esas alınmak suretiyle 10 adet sözleşmeli personel alınacaktır. Detayları ve süreci KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu haberimizde hazırladık.

Kamu personel alımı başvuru genel şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanununda belirtilen şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, kamu görevinden KHK ile çıkarmamış olmak şartları var.

Sözleşmeli memur alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

1 Büro Personeli alımı Menteşe Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Turizm İşletmeciliği, Seyahat İşletmeciliği, Konaklama İşletmeciliği, Turizmde Büro Yönetimi, Türk Dili ve Edebiyatı, Sosyoloji, Tarih ve Felsefe lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak, 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS P3) en az 70 puan almış olmak, 1 Ocak 1993 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

1 Kütüphaneci alımı Menteşe Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü veya Kütüphanecilik Lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak, Vardiyalı çalışmaya engel bir durumu olmamak, 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS P3) en az 70 puan almış olmak, 1 Ocak 1993 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı Marmaris Herhangi bir lisans programından mezun olmak, 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS P3) en az 60 puan almış olmak, Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına sahip olmak, Adaylarda 170 cm boyundan kısa olmamak, Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak, 1 Ocak 1993 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı "1 Kavaklıdere, 1 Fethiye" Herhangi bir önlisans programından mezun olmak, 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS P93) en az 60 puan almış olmak, Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına sahip olmak, erkeklerde 170 cm, kadınlarda 165 cm boyundan kısa olmamak, Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak, 1 Ocak 1993 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı "1 Milas, 1 Ören/Milas", Herhangi bir ortaöğretim kurumundan mezun olmak (Lise ve dengi okul mezunu), 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS 94) en az 60 puan almış olmak, Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına sahip olmak, Adaylarda 170 cm boyundan kısa olmamak, Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak, 1 Ocak 1993 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Temizlik) alımı Fethiye, Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (Lise veya dengi okul mezunu) mezun olmak, 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS P94) girmiş olmak, Vardiyalı çalışma (ihtiyaç olması halinde) düzenini kabul etmek ve uyum göstermek, 1 Ocak 1993 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

2 Teknisyen alımı Menteşe, Ortaöğretim Kurumlarının Ahşap Teknolojisi alanı / dallarından veya Mobilya ve İç Mekân Tasarımı alanı / dallarından mezun olmak, 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS P94) girmiş olmak, 1 Ocak 1993 ve sonrası doğumlu olmak gerekiyor.

Sıtkı Koçman Üniversitesi memur alımı süreci nasıl işler?

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 10 sözleşmeli personel Alımı 23 Ağustos'a kadar sürecek. Üniversite Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen veya noterden onaylı vekalet ile yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.