9 10 11. Dereceler Düz Memur Zabıta Memuru Alımı! Yeni İlan Açıklandı

9 10 11. Dereceler Düz Memur Zabıta Memuru Alımı! Yeni İlan Açıklandı

Kamuya yeni memur personel alımı başvuruları kapsamında 9, 10 ve 11. derece kadrolar için memur alımı yapılacak. Başvurular, süreç ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kağıthane Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere kadrolu memur alım ilanı açıklandı. Kamu kurumunca yapılacak atamalar için 9, 10 ve 11. dereceler için olacak. Başvurular, süreç ile DÜZ MEMUR ALIMI ile ZABITA MEMURU ALIMI için tüm bilgileri bu haberimizsde bulabilirsiniz.

Kadrolu memur olmak için şartlar nelerdir?

Başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, KPSS 70 puan almak şartları var.

Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için ise ayrıca adayların erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olması, sınavın yapılacağı tarihte 30 yaşını doldurmamış olması ile en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olması şartları var.

Kamu memur alımı branşlar - mezuniyetler

6 Memur GİH sınıfı 10. derece kadrolar için olacak. Herhangi bir önlisans programından mezun gerekiyor.

5 Memur GİH sınıfı 10. derece kadrolar için olacak Yerel Yönetimler, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Sosyal Hizmetler, Bankacılık ve Sigortacılık önlisans programlarının birinden mezun gerekiyor.

2 Memur GİH sınıfı 11. derece kadrolar için olacak Çevre Sağlığı, Çevre Koruma ve Kontrol, Çevre Temizliği ve Denetimi, Sağlık Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun gerekiyor.

1 Memur GİH sınıfı 10. derece kadro için olacak Adalet, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği önlisans programlarının birinden mezun gerekiyor.

1 Memur GİH sınıfı 10. derece kadro için olacak Acil Durum ve Afet Yönetimi önlisans programından mezun olmak gerekiyor.

4 Memur GİH sınıfı 9. derece kadrolar için olacak Herhangi bir lisans programından mezun gerekiyor.

4 Memur GİH 9. derece kadrolar için olacak İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Bilgi ve Belge Yönetimi lisans programlarının birinden mezun gerekiyor.

2 Memur GİH 9. derece kadrolar için olacak Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi lisans programlarının birinden mezun gerekiyor.

10 Zabıta Memuru GİH 10. derece kadrolar için olacak Herhangi bir önlisans programından mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip gerekiyor.

10 Zabıta Memuru GİH 9. derece kadrolar için olacak Herhangi bir lisans programından mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip gerekiyor.

Kağıthane Belediyesi memur alımı süreci nasıl olacak?

Kağıthane Belediyesi düz memur ile zabıta memuru alımı için başvurular farklı yöntemlerle olacak. Zabıta alımları sadece şahsen yapılabilecekken memur alımı şahsen, postayla ya da online olarak e-posta ile yapılabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum