Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 190 Sözleşmeli Personel Alımı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 190 Sözleşmeli Personel Alımı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 'nce 190 4/B Sözleşmeli Personel Alımı yapılıyor. Programcı, Gemici, Büro Personeli, Temizlik Görevlisi, Şoför, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Hemşire, Ebe, Sağlık Teknikeri ve diğer Sağlık Personeli alımı yapılıyor.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörlüğü 'nce 190 personel alımı yapılacağı açıklandı. Yapılacak olan alımların hangi ilçelerde görevli olacakları ilanda yer aldı.

ÇOMU 4B sözleşmeli personel alımı unvan dağılımı ise: Programcı, Gemici, Büro Personeli, Temizlik Görevlisi, Şoför, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Hemşire, Ebe, Sağlık Teknikeri ve Sağlık Personeli olarak gerçekleştirilecek.

Başvurular şahsen veya posta yoluyla yapılmayacak. Adaylar istenen belgeleri hazırladıktan sonra kurumun internet sitesine yükleyerek başvuru işlemlerini yapabilir. Başvurular 1 Mayıs 2023 tarihinde sona erecektir.

Başvuru için adayların Ortaöğretim (lise), Ön Lisans ve Lisans düzeyinden KPSS sınavına girmiş olmaları ve belirtilen puan türünden puan almış olmaları gerekli.

Başvurular alındıktan sonra adaylar KPSS puanına göre listelenecek belirlenen kadro kadar en yüksek puandan başlanarak kazananlar açıklanacaktır. Herhangi bir sözlü ya da yazılı sınav yapılmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.