İlk Defa Atanmak Üzere Sözleşmeli Yeni Memur Alımı Açıklandı

İlk Defa Atanmak Üzere Sözleşmeli Yeni Memur Alımı Açıklandı

Kamuya en az B ehliyetli ve diğer şartları taşımak koşuluyla yeni memur alımları açıklandı. Kamu personeli alımı başvuruları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Gerede Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere sözleşmeli personel alım ilanı açıklandı. Belediye personeli alımı başvurularına dair tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte sözleşmeli kamu memur atanma şartları ve tüm gerekli bilgileri KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladığımız haberimiz.

Kamu personeli alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunu'nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak gerekiyor.

Sözleşmeli memur alımı nitelikleri nelerdir?

1 Veteriner Hekim SH sınıfı 8. dereceye olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Veterinerlik bölümü programından mezun olmak, En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Kadın/Erkek adaylar KPSSP3 en az 65 puan ile başvurabilir.

1 Mühendis TH sınıfı 8. dereceye olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Jeodezi ve Haritacılık Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Geomatik Mühendisliği lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak, En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Kadın/Erkek adaylar KPSSP3 en az 65 puan ile başvurabilir.

Gerede Belediyesi memur alımı süreci nasıl işler?

Gerede Belediyesi sözleşmeli memur alımı için adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 19-22 Eylül 2023 tarihleri arasında “Gerede Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne (Kitirler Mah. Eski Hükümet Sok. No:2 Gerede/BOLU)” şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaktır. Ayrıca başvurular online olarak e-mail ile de yapılabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum