İş Bankası Güncel Memur Alımı Online Başvuruları Alınıyor

İş Bankası Güncel Memur Alımı Online Başvuruları Alınıyor

Türkiye İş Bankası bünyesinde olmak üzere yeni memur alımı başvuruları alınıyor. İş Banaksına yeni personel ataması için gerekli tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası bünyesinde GÜNCEL BANKA PERSONELİ alımı başvuru süreci devam ediyor. İstanbul, İzmir, Antalya ve Bursa illeri için Kurumsal Şubelere yeni Uzman Yardımcısı alımı ve güncel personel alımları için başvuru işlemleri alınıyor. İşte gerekli tüm detaylar

Banka Personeli “Risk Yönetimi ve Kredi Analitiği Uzman Yardımcısı” alımı başvuru şartları

Başvuru için T.C. vatandaşı olmak, aşağıdaki üniversite bölümlerinden mezun olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini tamamlamış ya da en erken 2023 Aralık ayına kadar tecil ettirmiş olmak,

Banka Personeli “Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi-Uzman Yardımcısı” alımı şartları başvuru şartları

Başvuru için T.C. vatandaşı olmak, aşağıdaki 4 yıllık bölümlerden mezun olmak ya da 31 Temmuz’a kadar mezun olabilmek, 30 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini tamamlamış ya da en erken 2023 Aralık ayına kadar tecil ettirmiş olmak gerekiyor.

Ayrıca adayların her iki ilana başvuru için de sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, affa uğranmış olsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olması şartları var.

Türkiye İş Bankası personel alımı güncel başvuruları

Türkiye İş Bankası tarafından güncel personel alımı için başvurular 18 Haziran 2023 tarihine kadar sürecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.