Kamuya Yeni Hemşire Tekniker Aşçı Şoför Destek Personeli Alımı Başladı

Kamuya Yeni Hemşire Tekniker Aşçı Şoför Destek Personeli Alımı Başladı

Kamu kurumu bünyesinde sözleşmeli ve farklı branşlarda memur personel alımları açıklandı. Başvurular ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Fırat Üniversitesi Rektörlüğünce yeni SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI açıklandı. KPSS puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli kamu personeli alımı başvuru süreci ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu memur atama başvuru genel şartları

Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak, 2022 KPSS (B gurubu) sınavına girmiş olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak şartları var.

Sözleşmeli memur alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

7 Hemşire (Hemşirelik) /Lisans /F.Ü. Hastanesi Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

6 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter) /Önlisans / F.Ü. Hastanesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans programından mezun olmak gerekiyor.

1 Tekniker (Otomotiv) /Önlisans /Rektörlük Birimleri Motorlu Araçlar Teknolojisi, Motor, Otomotiv Tasarım ve İmalat, Otomotiv Satış Sonrası Hizmet, Otomotiv, Motor Otomotiv, Otomotiv Endüstrisi, Oto Motor Teknolojileri, Oto Elektrik- Elektronik, Otomotiv Tamir ve Bakım, Otomotiv Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Aşçı) /Önlisans /Rektörlük Birimleri -Aşçılık, Hazır Yemek ve Aşçılık, Mutfak Yönetimi, Yemek Pişirme Teknikleri, Gemi Aşçılığı önlisans programlarının birinden mezun olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak gerekiyor.

1 (Erkek) Destek Personeli (Şoför) /Önlisans /Rektörlük Birimleri -Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak, D sınıfı sürücü belgesine veya 01.01.2016 tarihinden önce alınmış E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Seyahate ve/veya arazide çalışmaya uygun olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak, cinsiyeti erkek olmak gerekiyor.

2 (Erkek) Destek Personeli (Temizlik Hizmetleri) /Önlisans /Rektörlük Birimleri -Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak, Cinsiyeti erkek olmak gerekiyor.

1 (Erkek) Destek Personeli (Temizlik Hizmetleri) /Önlisans /Deneysel Hayvanlar Arş. Merkezi Müdürlüğü Herhangi bir önlisans programından mezun olmak, Hayvan bakımı, temizliği ve beslenmesi hizmetlerinde görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak, cinsiyeti erkek olmak gerekiyor.

Fırat Üniversitesi memur alımı kılavuzu

Fırat Üniversitesi memur alımı için başvurular online olarak yapılabilecek. Adaylar 18 Ağustos’a kadar başvurularını yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum