KPSS 50 60 Yeni Başvuru! Tekniker Destek Koruma Proje Uzman Alımları

KPSS 50 60 Yeni Başvuru! Tekniker Destek Koruma Proje Uzman Alımları

Kamu kurumu bünyesinde KPSS 50 ve 60 puanla olmak üzere farklı unvanlarda personel alımları açıklandı. Başvurular ve tüm süreç bu yazımızda yer alıyor.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından güncel personel alımları açıklandı. Kamu kurumuna mülakatsız atama yapılacak. Sözleşmeli personel (657-4/B) alım ilanına başvurular kapsamında KPSS (puan sıralaması esas alınmak suretiyle 13 adet sözleşmeli personel alımına dair tüm bilgileri bu haberimizde hazırladık.

Kamu personeli alımı başvuru şartları nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor.

Sözleşmeli memur alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

2 Destek Personeli alımı için KPSS 50 puan ile Ortaöğretim Kuramlarının herhangi bir alanından mezun olmak, Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak, Açık ve kapalı alanda görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı, engel durumu bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak, Vardiyalı çalışma düzenine uyum göstermek, Cinsiyeti Kadın olmak gerekiyor.

3 Destek Personeli alımı için KPSS 50 puan ile Ortaöğretim Kuramlarının herhangi bir alanından mezun olmak, Temizlik, taşıma, park-bahçe işlerini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak, İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum göstermek, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Cinsiyeti Erkek olmak gerekiyor.

4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı için KPSS 60 puan ile En az Ortaöğretim ve üzeri bir programdan mezun olmak, (silahlı/silahsız) özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 165 cm’den kısa olmamak, 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak, Açık ve kapalı alanda koruma ve güvenlik hizmetleri görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı, engel durumu bulunmamak, Cinsiyeti Erkek olmak gerekiyor.

2 Proje Destek Uzmanı alımı için KPSS 50 puan ile Yükseköğretim kuramlarının lisans düzeyinde olan bilgisayar mühendisliği, endüstri mühendisliği, yazılım mühendisliği, istatistik, matematik, yönetim bilişim sistemleri bölümleri ile eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümlerinden birinden mezun olmak, Yazılım geliştirme süreçlerinde analiz, test, destek, eğitim vb alanlarında belgelendirmek üzere en az 1 yıl deneyim sahibi olmak, 35 yaş sınırını aşmamış olmak, askerliğini tamamlamış ya da muaf olmak gerekiyor.

1 Tekniker alımı için KPSS 50 puan ile MDF, lam, sunta lam, ahşap vb. malzemeden tasarım planlama ve üretim yapabilen, Yatar ve daire testeresinde kesim yapabilen, bantlama yapabilen montaj ve demontajını yapabilmek, İmal edilmiş her çeşit mobilya ve kapıların tamir tadilatını yapabilmek, Alanında en az 1 yıl tecrübeye sahip olmak gerekiyor.

1 Tekniker alımı için KPSS 50 puan ile Yükseköğretim kuramlarının ön lisans düzeyinde bilgisayar programcılığı, bilgisayar programcılığı (internet), bilgisayar programlama, bilgisayar teknolojisi ve programlama, web teknolojileri ve programlama, bilgisayar ve enformasyon sistemleri, bilişim sistemleri ve teknolojileri, bilgisayar teknolojileri ve yönetimi, bilgisayar teknolojisi, bilgisayar donanımı, bilgisayar teknolojileri ve bilişim sistemleri, bilgi işlem, bilgisayar operatörlüğü, bilgisayar operatörlüğü ve teknikerliği, bilgisayar, bilgi yönetimi, bilgi yönetimi (internet), bilişim-yönetim programlarından birinden mezun olmak, 35 yaş sınırını aşmamış olmak, askerliğini tamamlamış yada muaf olmak, Cinsiyeti erkek olmak gerekiyor.

Katip Çelebi Üniversitesi personel alımı süreci nasıl işler?

İzmir ili kamu personeli alımı başvuruları kapsamında Katip Çelebi Üniversitesi 13 sözleşmeli personel alımı 11 Ağustos 2023’e kadar olacak. Adaylar Katip Çelebi Üniversitesi resmi internet sayfasından temin edilecek başvuru formu ve istenilen diğer belgelerle birlikte “Üniversite Rektörlük evrak kayıt birimine” şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.