KPSS Şartsız Yüksek Maaşlarla Yeni Kamu Personeli Alımı Açıklandı

KPSS Şartsız Yüksek Maaşlarla Yeni Kamu Personeli Alımı Açıklandı

Kamuya KPSS şartı olmadan yüksek maaşlarla olmak üzere yeni kamu personeli alımı başvuruları açıklandı. Sürece dair tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sözleşmeli bilişim personeli alım ilanı açıklandı. KPSS zorunluluğu bulunmuyor. Bu kapsamda KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın puanı 70 olarak değerlendirilecek.

Bilişim personeli alımı maaşları ve kontenjanları

1 Kıdemli Yazılımcı 3 Katına Kadar, 1 Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı 3 Katına Kadar, 2 Yazılım Geliştirme Uzmanı 2 Katına Kadar, 1 Yazılım Geliştirme Uzmanı 2 Katına Kadar olacak. Bir kat maaş ortalama 16 bin liradır. Bu ilanda 2 ve 3 kat maaşla yer alıyor.

Sözleşmeli memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memuru Kanununun 48’inci maddesinde sayılan genel şartlara haiz olmak, T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, yoğun iş ortamında, grup içinde çalışma ve paylaşım düşüncesini benimsemek, yenilikçi yaklaşımlara yönelebilmek ve öğrenmeye açık olmak, analitik düşünme yeteneğine sahip olmak gerekiyor.

Uludağ Üniversitesi memur alımı mezuniyetler

Başvuru için bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da 2 kat maaş şartıyla bu bölümlerden mezunlar da diğer şartları taşımak koşuluyla başvurabilecek: diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

Bursa Uludağ üniversitesi memur alımı başvuru süreci

Bursa Uludağ Üniversitesi memur alımları için başvurular 7 Temmuz’a kadar yapılabilecektir. Başvurular “Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Görükle Yerleşkesi Nilüfer/Bursa” adresine şahsen ya da posta ile olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum