Lise MYO Lisans Koruma ve Güvenlik Büro Destek Personeli Alımı Başladı

Lise MYO Lisans Koruma ve Güvenlik Büro Destek Personeli Alımı Başladı

Kamu kurumu bünyesinde enaz lise memur personel alımı başvuruları alınyor. Büro personeli, destek personeli ile koruma ve güvenlik personeli alımı tüm detayları bu yazımızda.

Kayseri Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 2022 KPSS puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alınacaktır. Büro Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile Destek Personeli alımı başvuruları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu memur alımı şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanununda belirtilen şartları taşımak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekmektedir.

Sözleşmeli personel alımı nitelikleri nelerdir?

1 Büro Personeli alımı için Grafik, Grafik Sanatlar, Fotoğraf ve Grafik Sanatlar (Grafik), Grafik Sanatları, Grafik Tasarım, Grafik Tasarımı, Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarım, Grafik Resimleme ve Baskı lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

2 Büro Personeli alımı için Maliye, Muhasebe ve Maliye veya Maliye-Muhasebe lisans programından mezun olmak gerekiyor.

3 Büro Personeli alımı için İnsan Kaynakları Yönetimi veya İnsan Kaynakları lisans programından mezun olmak, Fotoğraf, Fotoğrafçılık, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Büro Personeli alımı için Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak gerekiyor.

1 Büro Personeli alımı için Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

2 Büro Personeli alımı için Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak gerekiyor.

8 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) alımı için Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Bayan) alımı için Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

10 Destek Personeli alımı için Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak gerekiyor.

2 Destek Personeli alımı için Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak şartları var.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum