Lise ve Dengi Okul KPSS 60 Yeni Kamu Personeli Alımı Bugün Başladı

Lise ve Dengi Okul KPSS 60 Yeni Kamu Personeli Alımı Bugün Başladı

Kamu üniversitesi tarafından güncel personel alımı başvuruları açıklandı. KPSS 60 puanla olmak üzere mülakatsız atama yapılacak. İşte gerekli başvuru tüm detaylarının yer aldığı haberimiz.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörlüğü bünyesinde bugün yeni mülakatsız memur alımları açıklandı. 2022 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alınacaktır. İşte gerekli başvuru sürecine dair haberimiz.

Kamu personeli alımı başvuru süreci

657 sayılı Devlet Memurları Kanununda belirtilen şartları taşıması, son başvuru tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olması, ( 31 Temmuz 1988 tarihi ve bu tarihten sonra doğanlar), askerlik ile ilişiğinin olmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması, görevini yerine getirmede engel teşkil edecek sağlık sorununun bulunmaması şarttır.

Sözleşmeli memur alımı başvuru mezuniyetler

15 Destek Personeli (Bahçe Bakımı ve Düzenlenmesi-Erkek) alımı için herhangi bir Ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olmak, 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından P94 puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekmektedir.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü memur alımı süreci

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü bünyesinde yeni memur alımları için başvuru iş ve işlemleri 17 Temmuz ile 31 Temmuz 2023 tarihleri arasında olacak. Adaylar başvurularını şahsen ya da posta ile “Enstitü Personel Daire Başkanlığına” şahsen teslim etmeleri veya posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.