Mülakatsız Lise Önlisans Lisans 70 Memur Alımı Açıklandı! KPSS 60

Mülakatsız Lise Önlisans Lisans 70 Memur Alımı Açıklandı! KPSS 60

Kamu kurumu bünyesinde farklı branşlara KPSS 60 puan şartı ile yeni memur alımı açıklandı. Başvurular, süreç, şartlar bu yazımızda yer alıyor. İşte detaylar.

Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yeni kamu personeli alımı açıklandı. KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 70 adet sözleşmeli personel alınacaktır. Detaylar bu haberimizde yer alıyor. Büro Personeli, Teknisyen, Tekniker, Programcı, Mühendis, Kütüphaneci, Şoför, Temizlik, Koruma ve Güvenlik Personeli alımı başladı.

Kamu personel alımı başvuru şartları nelerdir?

Başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, KPSS’den en az 60 puan almış olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık problemi ve akıl hastalığı bulunmamak gerekmektedir.

Memur alımı nitelikleri nelerdir?

8 Koruma ve Güvenlik Personeli (Erkek) Ortaöğretim (Lise) veya Önlisans mezunu olmak gerekiyor. Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak gerekiyor.

5 Koruma ve Güvenlik Personeli (Erkek) Ortaöğretim (Lise) veya Önlisans mezunu olmak gerekiyor. Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak gerekiyor. 40 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

2 Koruma ve Güvenlik Personeli (Kadın) Ortaöğretim (Lise) veya Önlisans mezunu olmak gerekiyor. Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak gerekiyor.

16 Destek Personeli -Temizlik (Erkek) Ortaöğretim (Lise) mezunu olmak gerekiyor.

5 Destek Personeli -Temizlik (Erkek) Ortaöğretim (Lise) mezunu olmak gerekiyor. 40 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

4 Destek Personeli -Temizlik (Kadın) Ortaöğretim (Lise) mezunu olmak gerekiyor.

2 Destek Personeli - Şoför (Erkek) İlan tarihi itibarıyla süresi dolmamış en az C ve D sınıfı veya 01.01.2016 tarihinden önce alınmış E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Alanında en az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak gerekiyor. SRC-2(yolcu taşıma) ve SRC-4(yurtiçi yük taşıma) belgesine sahip olmak gerekiyor. Psikoteknik belgesine sahip olmak gerekiyor.

1 Kütüphaneci Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik, Kütüphanecilik, Kütüphanecilik ve Bilgi Çalışmaları lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Mühendis Elektrik Mühendisliği lisans programından mezun olmak gerekiyor. Alanında en az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak gerekiyor.

1 Programcı Yükseköğretim kurumlarının Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilgi Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü mezunu olmak gerekiyor. İlan tarihi itibarıyla En az YDS D düzeyinde İngilizce yeterliği almış olmak gerekiyor.

1 Tekniker (Bilgisayar) Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor. Alanında en az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak gerekiyor.

1 Tekniker (Makine) Makine önlisans programı mezunu olmak gerekiyor. Alanında en az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak gerekiyor.

1 Teknisyen (Elektrik) Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik Tesisatları ve Dağıtımı, Endüstriyel Bakım Onarım, Elektronik ve Haberleşme veya Elektrik bölümünden mezun olmak gerekiyor. Alanında en az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak gerekiyor.

1 Teknisyen (Bilgisayar) Ortaöğretim Kurumlarının Bilişim Teknoloji bölümü dallarının birinden mezun olmak gerekiyor. Alanında en az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak gerekiyor.

1 Teknisyen (İklimlendirme ve Soğutma) Ortaöğretim Kurumlarının Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme, Tesisat Teknolojisi, İklimlendirme Soğutma Sistemleri, İklimlendirme Sistemleri, Sıhhi Tesisat -Kalorifercilik Isıtma, Isıtma-Doğalgaz alanından mezun olmak gerekiyor. Alanında en az 1 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak gerekiyor.

5 Büro Personeli Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Hukuk Büro Yönetimi Sekreterliği önlisans programlarından birinden mezun olmak gerekiyor.

3 Büro Personeli Adalet Meslek Yüksekokulu önlisans mezunu olmak gerekiyor.

3 Büro Personeli Maliye, Bankacılık ve Sigortacılık, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, İşletme Yönetimi, Grafik Tasarımı veya Halkla İlişkiler ve Tanıtım önlisans programlarından birinden mezun olmak gerekiyor.

3 Büro Personeli Yönetim Bilişim Sistemleri, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, İstatistik, Matematik-Bilgisayar, Matematik ve Bilgisayar, Matematik ve İnformatik, Matematik-İnformatik, Matematik-Bilgisayar Programcılığı, Uygulamalı Matematik ve Bilgisayar, Uygulamalı Matematik, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Sistemleri ve Ağları, Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi Bölümü, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgi Teknolojileri, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar ve Enformatik, Bilgisayar-Enformatik, Enformatik veya Bilgisayar Teknolojisi ve Büro Yönetim lisans mezunu olmak gerekiyor.

4 Büro Personeli İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Maliye veya Hukuk bölümü lisans programlarından birinden mezun olmak gerekiyor.

2 Büro Personeli Grafik, Grafik Sanatlar, Fotograf ve Grafik Sanatlar(Grafik), Grafik Sanatları, Grafik Tasarım, Grafik Tasarımı, Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarım, Grafik, Açık Hava Reklam Ürünleri ve Serigrafi, Grafik Tasarımı, Grafik ve Reklamcılık, Grafik-Grafik Tasarımı, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Fotograf ve Grafik Sanatlar(Fotoğraf), Fotoğraf veya Fotoğraf ve Video önlisans veya lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

Bayburt Üniversitesi memur alımı başvuru süreci

Bayburt Üniversitesi memur alımları için başvuru belirtilen belgelerle birlikte 28 Ağustos’a kadar “Üniversite Personel Daire Başkanlığında (Dede Korkut Külliyesi 21 Şubat Caddesi Trabzon Yolu Üzeri İdari Birimler Binası 69000/BAYBURT)” adresine olacak şekilde şahsen ve elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum