Mülakatsız Lise Önlisans Lisans Güncel Memur Alımı Başvuruları

Mülakatsız Lise Önlisans Lisans Güncel Memur Alımı Başvuruları

Kamuya sözleşmeli statüde olmak üzere mülakatsız lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği memur alımı başvuruları alınıyor. İşte tüm detaylar.

Kamuya mülakatsız sözleşmeli memur personel alımı başvuruları kapsamında süreç devam ediyor. Boğaziçi Üniversitesi tarafından başvuruları devam eden ilanı hemen bu yazımızda inceleyebilirsiniz. Adaylar “Mühendis, Programcı, Teknisyen, Büro Personeli ve Destek Personeli” personeli alımlarına başvurabilir.

Kamu memur alımı başvuru genel şartları

Başvuru için adayların 657 DMK’daki şartları taşıması, askerlikle ilişiği olmaması, T.C. vatandaşı olması ile 18 yaşını tamamlamış olması gerekiyor. Başvuru için herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almayanlar ile görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli olmayanlar başvurabiliyor.

Boğaziçi Üniversitesi memur alımı mezuniyet şartları

1 Mühendis alımı için Endüstri Mühendisliği lisans mezunu olmak gerekiyor.

1 Programcı alımı için lisans mezunu olmak gerekiyor.
1 Programcı alımı için Bilgisayar Programcılığı ile ilgili bölümlerinden en az önlisans mezunu olmak gerekiyor.

2 Teknisyen alımı için Liselerin en az meslek liseleri veya teknik liselerinin Sıhhi Tesisat bölümünden mezunu olmak gerekiyor.
1 Teknisyen alımı için Liselerin en az meslek liseleri veya teknik liselerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezunu olmak gerekiyor.
1 Teknisyen alımı için Liselerin en az meslek liseleri veya teknik liselerin Metal İşleri (Kaynakçı) veya Motor mezunu olmak gerekiyor.
1 Teknisyen alımı için Liselerin en az meslek liseleri veya teknik liselerin İnşaat bölümünden mezun olmak gerekiyor.
1 Teknisyen alımı için Liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi veya Bilişim Teknolojileri Alan programlarından birinden mezun olmak gerekiyor.1 Büro Personeli alımı için Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Büro Personeli alımı için herhangi bir lisans programından mezun olmak gerekiyor.
1 Büro Personeli alımı için herhangi bir lisans programından mezun olmak gerekiyor.
1 Büro Personeli alımı için İşletme, İktisat ve Kamu Yönetimi bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor.
1 Büro Personeli alımı için Herhangi bir önlisans programından mezun olmak gerekiyor.
1 Destek Personeli alımı için Liselerin herhangi birinden mezun olmak gerekiyor. Diğer sertifika vb. şartlara hemen bu kılavuzdan erişim sağlayabilirsiniz.

Güncel memur personel alımı süreci nasıl olacak?

Boğaziçi Üniversitesi sözleşmeli memur alımları için başvurular 7 Ağustos’a kadar sürecek. Hemen bu kılavuzda gerekli tüm hususları bulabilirsiniz. Adaylar Boğaziçi Üniversitesi “Hisar Kampüsü’ndeki başvuru noktasına” şahsen yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.