SYDV Yeni Personel Alımı Açıklandı! KPSS 60 - Güncel Şartlar

SYDV Yeni Personel Alımı Açıklandı! KPSS 60 - Güncel Şartlar

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV personel alımları başvuruları kapsamında adaylar gerekli iş ve işlemleri online olarak yapabilecektir. İşte süreç ve tüm detaylar.

Nurdağı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV bünyesinde KSPS 60 yeni başvurular açıklandı. 2 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımına başvurular, süreç ve tüm detayları hemen bu haberimizde bulabilirsiniz. İşte tüm detaylar.

Nurdağı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarım kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 40 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerliği tecil ettirmiş olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almak, sürücü belgesine sahip olmak (en az B sınıfı), aktif araç kullanıyor olmak, çalışmasına engel sağlık problemi olmamak, bilgisayar kullanabilmek gerekiyor. Ayrıca aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde asgari 6 ay boyunca ikamet etme şartı aranmaktadır.

Güncel personel alımı başvuru belgeleri nelerdir?

Nüfus cüzdanının fotokopisi, KPSS sonuç belgesi (2021 veya 2022 yıllarına ait), aile hekiminden alınacak sağlık raporu, adli sicil belgesi, diplomanın aslı veya onaylı fotokopisi, özgeçmiş, erkek adaylar için askerlikle ilgisi olmadığına dair belge, yerleşim yeri belgesi, bilgisayar sertifikası (varsa) / transkript, son 6 ay içinde çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğraf isteniyor.

SYDV güncel personel alımı başvuru süreci

Nurdağı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı için personel alımı başvuruları 31 Temmuz 2023’e kadar online olarak, 1 Ağustos 2023’e kadar da ilgili evrakların bu adrese teslimi ile tamamlanacaktır: “Nurdağı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Hükümet Konağı Fatin Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı No:44 Nurdağı/Gaziantep”.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum