4 Kamu Kurumuna KPSS Şartsız Kadrolu Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da

4 Kamu Kurumuna KPSS Şartsız Kadrolu Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da

Kamu kurumları KPSS şartı olmadan 14 Kamu İşçi alımı başvuruları başladı. 4 Kamu Kurumu aynı anda süreci başlattı. İŞKUR üzerinden yapılacak kamu işçi alımı için iş başvuru süreci haberimizde yar almaktadır.

4 Farklı kamu kurumu bünyesinde istihdam edilecek 5 Kadrolu Beden İşçisi, 1 Büro Memuru, 5 Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştirici işçisi ve geçici süreli 3 Beden İşçisi toplam kadrolu 14 Kamu işçisi alımı gerçekleştirilecektir.

14 Kamu İşçisi Alımı Başvuruları Nereye Yapılacak?

İŞKUR tarafından yayımlanan Kamu işçisi alımı için müracaatta bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını Türkiye İş Kurumu resmi internet adresi üzerinden veya Telefon hattı üzerinden 170 numaralı telefon hattını Türkiye’nin her yerinden arayarak iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

İŞKUR 14 Kamu İşçi Alımı Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

Farklı şehirlerde istihdam edilecek 4 farklı kamu kurumu bünyesinde görev alacak 14 kamu işçisi alımı için adaylar iş başvurularını 13 Kasım 2023 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Tokat İli Gürçeşme Belediyesi bünyesinde istihdam edilecek Kadrolu 5 Beden İşçisi alımı için adaylarda aran başvuru şartları; en az ilkokul mezunu olmak. En fazla Lisans mezunu olmak. Son başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olmak. MEB onaylı Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddeler İle İlgili İşlerde görev yapabilir sertifikasına sahip olmak. İŞKUR İş İlan No (00007916087)

Tekirdağ Çerkezköy Belediyesinde görev alacak kadrolu 5 Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi alımı için en az ilkokul en fazla ön lisans mezunu olmak. Başvuru son günü itibari ile 18 yaşını tamamlamış 50 yaşını geçmemiş olmak. B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. MEB Onaylı Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği Kurs Sertifikası sahip olmak. İŞKUR İş İlan No (00007917284)

Afyonkarahisar Davulga Belediyesi İdari İler Büro Memuru alımı için lise ve dengi okul mezunu olmak. 18 ile 30 yaş aralığında olmak 13.11.2023 tarihi itibari ile yaş sınırı esas alınacaktır. Bilgisayar Operatörlüğü Sertifikası, Bilgisayarda Hızlı Klavye Kullanımı Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip olmak. 18 ile 30 yaş aralığında olmak. İŞKUR İş İlan No (00007917012)

Edirne Esetçe Belediyesi 3 Temizlik İşleri için görevlendirilecek belirli süreli çalışacak 3 Beden işçisi alımı için aranan iş başvuru şartları; En az ilkokul mezunu olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddeler İle İlgili İşler" Kurs belgesine sahip olmak. İŞKUR İş İlan No (00007917175)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.