40 50 55 Yaş Şartlarıyla En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Başladı

40 50 55 Yaş Şartlarıyla En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Başladı

Kamu kurumu bünyesinde en az ilkokul mezunları için ve 40, 50 ile 55 yaş personel işçi alımları başladı. Sürece dair tüm detayları, başvuruları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Beylikdüzü Belediyesi Personel A.Ş. bünyesinde yeni personel alımları açıklandı. Belediye personel alımı başvuruları kapsamında yeni süreç başladı. Adaylar bu haberimizde yer alan gerekli şartlar dahilinde başvuru yapabilecektir. İşte detaylar.

Personel alımı başvuru genel şartları

T.C. Vatandaşı olmak, emekli olmamış olmak, Beylikdüzü’nde ikamet ediyor olmak, affa uğramış olsalar bile devletin güvenliğine karşı suçlar ile Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak gerekmektedir.

Beylikdüzü Belediyesi personel alımı mezuniyetler

10 Süpürgeci(temizlik işçisi) - cadde, sokak vb. alımı için 45 yaşını geçmemiş olmak, Erkek adayların askerlik ile ilişkisi olmamak, Esnek ve vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek. Herhangi bir sağlık problemi olmamak gerekiyor.

5 İş Makinası Operatörü alımı için İş makinesi operatör belgesi sahibi olmak, G Sınıfı Ehliyet Belgesine sahip olmak, 40 yaşını geçmemiş olmak, Herhangi bir sağlık problemi olmamak, İş makinesi operatör belgesi sahibi olmak gerekiyor.

5 Kreş Öğretmeni alımı için Lisans seviyesinde ilgili bölümlerden mezun olmak, 40 yaşını geçmemiş olmak, Herhangi bir sağlık problemi olmamak, 4-5 yaş grubu ile çalışabilecek adaylar başvurabilir.

20 Beden İşçisi (Genel) alımı için 45 yaşını geçmemiş olmak, Herhangi bir sağlık problemi olmamak, En az ilkokul mezunu olmak gerekiyor.

5 Güvenlik Görevlisi (Silahsız-Silahlı) alımı için adayların en az 1,80 metre boyunda ve en fazla 80 kg ağırlığında olması gerekmektedir. Kadın Adayların en az 1,68 metre boyunda ve en fazla 65 kg ağırlığında olması gerekmektedir. 35 yaşını geçmemiş olmak gerekiyor.

5 Ağır Vasıta Şoförü alımı için Erkek ve 50 yaşını geçmemiş olmak, E ve D sınıfı ehliyete sahip olmak, SRC ve Psikoteknik belgesi olmak, Minimum 10 yıl ağır vasıta şoförlüğü deneyimi olmak, Askerlik ile ilişkisi olmamak, Esnek ve vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek.

Güncel personel alımı başvuru süreci

Beylikdüzü Belediyesi Personel A.Ş. tarafından güncel personel alımları için başvurular 31 Temmuz’a kadar yapılabilecek. Başvurular belediyenin aşağıdaki başvuru e-posta adresine olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.