40-50 Yaş Sürekli 15 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

40-50 Yaş Sürekli 15 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

2 farklı iş için Belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere 15 işçi alımı yapılacağı açıklandı. 12 Şoför ve 3 Forklift operatörü alımı için başvuru şartları belli oldu.

Belediye bünyesinde görevlendirilmek üzere 12 Şoför ve 3 Forklift Operatörü olmak üzere 15 sürekli işçi alımı gerçekleştirilecektir. Belirsiz süreli görevlendirilmek üzere tam zamanlı istihdam edileceklerdir.

15 İşçi Alımı Kimler Başvuru Yapabilir?

Belediyede görev almak isteyen adaylarda aranan şartlar;

Şoför Alımı başvuru koşulları D Sürücü Belgesine sahip olmak, En az 50 Yaşında olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, En az 6 aydır Silopi ilçesi ve köylerinde ikamet ediyor olmak şarttır.

Foklift Operatörü alımı başvuru şartları Foklift operatörü belgesine sahip olmak. En az Lise mezunu olmak, 25 ile 40 yaş aralığında olmak. D ehliyet belgesine sahip olmak.

Sürekli 15 İşçi Alımı İş Başvuru Belgeleri Neler?

Aday olmak isteyen kişilerin başvuru yapabilmeleri için Nüfus Kayıt örneği, İkametgah belgesi, Sağlık Raporu, Adli sicil kaydı belgesi, kimlik fotokopisi, diploma ve mezuniyet belgesi, ehliyet, Foklift başvurusu için foklift belgesi ile birlikte başvuru yapabileceklerdir.

Şırnak Silopi Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Gerekli iş başvuru şartlarını sağlayan adaylar iş başvurularını 15 Eylül 2023 tarihine kadar başvuru kılavuzunda belirtilen adrese başvuruda bulunabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.