7 Farklı Unvanda Açık Kadrolara Kamu İşçi Alımı Başvuruları Başladı

7 Farklı Unvanda Açık Kadrolara Kamu İşçi Alımı Başvuruları Başladı

İBB bünyesinde yer alan İstanbul Personel A.Ş. görevlendirilmek üzere 7 farklı iş için açık kadrolara işçi alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. 17 Daimi İşçi alımı başvuru süreci haberimizde yer almaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İştiraki olan İSPER bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 Işık Yönetmeni, 3 Demirci, 2 Boya Teknikeri, 6 Kuaför, 2 Terzi, 1 Marangoz ve 2 Grafik Tasarımı işçisi olmak üzere 17 Kadrolu işçi alımı gerçekleştirilecektir.

İSPER kamu personel alımı başvuru şartları neler?

Başvuru için adayların ışık yönetmeni meslek liselerinin ilgili bölümü mezunu veya ilkokul muzunu olarak sahne ışıkçılığı ustalık kalfalık belgesi veya bonservis sahibi olmak, üniversitelerin ışık tasarımı bölümü mezunu tiyatro, opera, bale, konser gibi sahne sanatları alanında ışık tasarımları yapmış olmak, ETC ve MA lighting ışık kumanda konsollarına ve ilgili ışık protokollerine hakim, ışık tasarım uygulamalarında kullanılan tüm akıllı spot ve projeksiyon sistemlerini kullanabilen.

Demirci, boya teknikeri, terzi, marangoz ve kuaför alımı için meslek liselerinin ilgili bölümlerinden veya en az ilkokul mezunu ile ilgili başvuru yapacağı bölüm için usta kalfa sertifika veya bonservis belge sahibi olmak, oyunlarda kullanılmak üzere atölyede demirhanede dekor tasarımcı tarafından yapılan dekor yapımı ve bakımı ve onarımı yapabilmek, yurtiçi ve yurt dışı turnelerine gitmede engel durumu olmamak, demirci olarak kendilerine verilecek görevleri yapmak ve sanatçılara ve çalışanlara yakışır durum sergilemek gerekiyor.

Grafik tasarımı personeli alımı için internet siteleri kitaplar, dergiler gibi kurumsal iletişim ve kurumsal kimlik görsel tasarımlarını yapabilecek olmak, üniversitelerin veya Yüksekokulların tercihen grafik bölümü mezunu olmak gerekiyor.

İBB İşçi alımı başvuruda istenilen belgeler neler?

İstanbul Büyükşehir belediyesi 17 İşçi alımına müracaat etmek isteyen istekli adaylar başvurularını yapmaları için adaylardan herhangi bir evrak talebinde bulunulmayacaktır. İş başı yapmaya hak kazanacak adaylardan evrak talep edilecektir.

İSPER işçi alımı başvurusu ne zaman yapılacak?

Başvuruda bulunmak isteyen gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını elektronik ortamda gerçekleştirebileceklerdir. Adaylar başvurularını online olarak 13 Ağustos 2023 tarihi son başvuru günü olarak belirtilmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.