Açıktan 248 İşçi Personel Alımı Açıklandı! 13 Branş Online Başvuru

Açıktan 248 İşçi Personel Alımı Açıklandı! 13 Branş Online Başvuru

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Personel Yönetim A.Ş. (İsper Aş.) tarafından yeni başvurular açıklandı. Başvurular ve tüm süreci bu yazımızda bulabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSPER bünyesinde “Grafik Tasarımcısı, Işık Yönetmeni, Özel Efekt Uzmanı, Terzi, Marangoz, Klinik Psikolog, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Elemanı alımları ile büro işçisi, Destek Personeli, Beden İşçisi, Mimar, Şoför” alımları açıklandı. Başvurular ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

İSPER personel alımı başvuru genel şartları

Adayların başvuru için 657 sayılı DMK’daki şartları taşıması, T.C. vatandaşı olmak, sabıkası olmamak, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak şartlarını da taşıması gerekiyor.

İBB işçi alımları başvuru mezuniyetler

75 Büro İşçisi alımı için En az ilkokul mezunu olan adaylar başvurabilir.

45 Destek Personeli alımı için En az ilkokul mezunu olan adaylar başvurabilir.

20 Beden İşçisi alımı için En az okur-yazar olan adaylar başvurabilir.

3 Mimar alımı için Bu pozisyonunda çalışabilmek için üniversitelerin mimarlık fakültelerinden mezun olan, Autocad, Ms Office vb. programlarını kullanmayı bilen adaylar başvurabilir.

45 Şoför alımı için En az ilköğretim mezunu, En az B sınıfı ehliyeti sahibi olmalıdır.

16 Okul Öncesi Öğretmen alımı için Üniversitelerin lisans düzeyinde okul öncesi öğretmenliği veya temel eğitim bölümlerinden mezun olmak. Ya da üniversitelerin lisans düzeyinde çocuk gelişimi bölümünden mezun olup; YÖK onaylı pedagojik formasyon eğitimine sahip olmak, Tercihen yüksek lisans mezunu olmak, Tercihen Okul Öncesi alanında 2 yıl deneyim sahibi olmak, Tercihen İngilizce bilmek, MS Office programlarını yetkinlikle kullanmak gerekiyor.

15 Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Elemanı alımı için Meslek liselerinin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden veya üniversitelerin ön lisans düzeyinde çocuk gelişimi bölümünden mezun olmak, MS Office programlarını yetkinlikle kullanmak gerekiyor.

20 Klinik Psikolog alımı için Yükseköğretim Kurulu tarafından tanınan ve denkliği kabul edilmiş, Türkiye'de geçerli üniversitelerin psikoloji bölümü mezunu olması, psikoloji alanında lisans eğitimini tamamladıktan sonra; klinik alanında lisansüstü eğitimini bitirmiş ve yüksek lisans belgesini almış olması zorunludur.

2 Marangoz alımı için Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun (ağaç vb.) veya en az ilkokul mezunu olmak kaydıyla marangozluk yapabilecek (sertifika, ustalık / kalfalık belgesi ya da bonservis veya elle taşıma ya da yüksekte çalışma sertifikası vb.) iş deneyimine sahip olmaları gerekmektedir.

2 Terzi alımı için Enstitü veya meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun veya en az ilkokul mezunu olmak kaydıyla sahne terziliği yapabilecek sertifika (ustalık/kalfalık/bonservis vb.) ve iş deneyimine sahip olmaları gerekmektedir.

1 Özel Efekt Uzmanı alımı için Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun veya en az ilkokul mezunu olmak kaydıyla özel efekt uzmanlığı yapabilecek iş deneyimine (ustalık / kalfalık belgesi yada bonservis veya elle taşıma ya da yüksekte çalışma sertifikası vb.) sahip olmaları gerekmektedir.

3 Işık Yönetmeni alımı için Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun veya en az ilkokul mezunu olmak kaydıyla sahne ışıkçılığı (ustalık I kalfalık belgesi ya da bonservis veya elle taşıma ya da yüksekte çalışma sertifikası vb.) iş deneyimine sahip olmaları gerekmektedir. Üniversitelerin sahne ya da ışık tasarım bölümlerinden mezun olmak veya Tiyatro, Opera, Bale, Konser gibi sahne sanatları alanında ışık tasarımları yapmış olmak gerekiyor.

1 Grafik Tasarımcısı alımı için Üniversite veya Yüksek Okul (Tercihen Grafik Bölümü) mezunları çalıştırılmak üzere görevlendirilebilirler.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.