Aile Bakanlığı B Ehliyetli 18-40 Yaş Arası Daimi Personel Alımı

Aile Bakanlığı B Ehliyetli 18-40 Yaş Arası Daimi Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi süreli 2 farklı iş için personel alımı gerçekleştirilecektir. Sürekli Personel alımı başvuru detayları haberimizde işte başlıyoruz.

Aile ve sosyal Politikalar bakanlığı Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma vakfı bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 Büro Personeli ve 1 Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi olarak 2 personel alımı gerçekleştirilecektir.

SYDV Daimi İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Adaylar 18 yaşını tamamlamış olmak, 40 yaşını geçmemiş olmak, En az B sürücü belgesine sahip olmak, Erkek adaylar işçin askerlik hizmetini tamamlamış olmak, KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Siyasi bilimler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden lisans düzeyinde herhangi birinden mezun olmak, Adli Sicil Kaydı olmamak, Malatya ili Kuluncak ilçesinde başvuru tarihi itibari ile en az 6 aydır ikamet ediyor olmak şartlarını taşıyan adayların başvurusu kabul edilecektir.

SYDV Personel Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü Personel Başvuru Formu, Sosyal Yardım projelerinde çalıştığını gösterir belge, TC Kimlik Fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet belgesi, 1 adet fotoğraf, Tarihçeli ikametgah belgesi, Ehliyet Fotokopisi MEB onaylı bilgisayar sertifikası KPSS Sonuç belgesi ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

Kuluncak Kaymakamlığı SYDV Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen adres üzerinden başvurularını 25 Eylül 2023 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum