B Sınıfı Ehliyetli 5 Ünvanda 51 Şoför İşçi Personel Alımı Başladı

B Sınıfı Ehliyetli 5 Ünvanda 51 Şoför İşçi Personel Alımı Başladı

Büyükşehir Belediyesinden yapılan duyuruya göre Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 Farklı iş için 51 Daimi süreli işçi alımı gerçekleştirilecek. Detaylar haberimizde.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi çalıştırılmak üzere 3 Beko Loder, 20 Mezarlık İşçsi, 11 Şoför ve 17 İmam ve Gassal olmak üzere 4 farklı unvanda kadrolu 51 işçi alımı gerçekletirilecektir. başvurular başladı.

Büyükşehir Belediyesi İşçi Alım ı Başvuru Şartları Neler?

Adaylarda aranan özel ve genel şartlar : Beko Loder Operatörü alımı; 105.02 olarak operatörlük belge sahibi olmak ve ehliyetine işlenmiş olmak ozel şartı aranamaktadır.

Şoför alımı özel şartları;En az B sürücü belgesine sahip olmak, SRC2 ve SRC4 bege sahibi ve Psikoteknik belgesine sahip olmak.

İmam Gassal alımı özel şartları; İlahiyat Lisans veya Önlisans, İmam Hatip mezunu olmak veya Cenaze yıkama, Hafızlık kursu serifikalarına sahip olmak.

Adaylarda aranan Genel şartlar; En az ilkokul mezunu olmak, affa uğrasalar dahi belli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adayların askerlikle ilşiği olmamak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak genel şartlarını taşımak. Mezarlık görevlisi alımında özel şart aranmamaktadır.

TBB Daimi İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Nerdir?

Aday olmak isteyen gerekli şartları taşıyan istekli adaylar başvurularını Özgeçmiş, Diploma veya Sertifika fotokopisi, Adli scil kaydı, Askerlik durum belgesi Erkek adaylar için, Barkodlu SGK hizmet döküm belgesi ile birlikte başvuruda bulunabilecekleri açıklanmıştır.

Büyükşehir 51 İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar başvuru şartlarını ve başvuru belgelerini başvuru kılavuzunda yer alan başvuru adresine 16 Ağustos 2023 tarihi dahil son başvuru günü olarak belirtilmiştir. Adaylara başvurusu uygun görülmesi durumunda mülakat yeri ve zamanı mesaj ile bildirilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.