Belediye Daimi Kadro 55 Kamu İşçi Alımı Ağustos Ayı Başvuruları

Belediye Daimi Kadro 55 Kamu İşçi Alımı Ağustos Ayı Başvuruları

Kamu kurumu bünyesinde daimi kadro olmak üzere 55 kontenjan için başvurular alınacak. Ağustos ayı kamu işçi alımları başvuruları ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

MUTTAŞ Muğla Kent Hizmetleri inşaat Turizm Taşımacılık Ticari İşletmecilik İletişim Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde farklı unvanlarda daimi kadro işçi alımları açıklandı. 37 şoför (yolcu taşıma), 7 lojistik operasyon elemanı alımı ile 11 temizlik görevlisi alımı yapılacak. İşte gerekli tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Personel alımları başvuru genel şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, 657 sayılı Kanunundaki şartları taşımak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak gerekmektedir.

MUTTAŞ personel alımı nitelikleri nelerdir?

37 Şoför (Yolcu Taşıma) alımı için en az eğitim düzeyi ilkokul (İlkokul ve Dengi) mezunu olmak, Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu olmak, E veya D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC 2 Belgesine ve Psikoteknik değerlendirme belcesine sahip olmak, Tercihen Şehir içi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü Seviye 3 MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olmak, Muğla ilinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.

7 Lojistik Operasyon Elemanı alımı için en az eğitim düzeyi ilköğretim tercihen Ön lisans mezunu olmak, Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu olmak, Tercihen en az 2 yıllık B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Muğla ilinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.

11 temizlik görevlisi alımı için tercihen eğitim düzeyi Ortaöğretim ve Dengi okul mezunu olmak, Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu olmak, Temizlik malzemelerine karşı alerjik bir durumunun bulunmaması, Otobüs temizliği ve hijyen görevlisi olarak yatışmasında sağlık engeli bulunmamak, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa göre çok tehlikeli iş ve işyerlerinde çalışmasına, ayrıca vardiyalı çalışmasına engel bir sağlık sorunu bulunmamak, Muğla ilinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.

Daimi personel alımı başvuruları nasıl olacak?

MUTTAŞ personel alımları için başvurular son başvuru tarih ve saatine kadar belirtilen adrese ŞAHSEN yapılacaktır. Başvurular 1-2 Ağustos tarihlerinde “Muslihittin Mah. Mehmet Zekai Özbek Sokak No.77 Menteşe / MUĞLA” adresine yapılabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum