Büro Personeli Arşivci Destek Personeli 107 Daimi İşçi Alımı Yapılıyor

Büro Personeli Arşivci Destek Personeli 107 Daimi İşçi Alımı Yapılıyor

Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kadrolu İşçi Alımı İlanlarına bir yenisini daha ekledi. Büyükşehir Belediyesinden yapılan işçi alımı duyurusuna göre farklı işlerde çalıştırılmak üzere 107 işçi alımı gerçekleştirilecektir. İş başvuru süreci yazımızda.

Büyükşehir Belediyesi Bünyesinde 1 Çevre Mühendisi, 13 Sıhhi Tesisat Ustası, 4 Boru Montaj Ustası, 3 Boru Kaynak Ustası,1 Kaynak Ustası, 29 Makine Teknisyeni, 41 Elektrik Teknisyeni, 1 Elektrik Elektronik Teknisyeni, 9 Tesis Bakım işçisi, 1 Sağlık Personeli, 3 Arşiv Personeli ve 1 Büro Personeli olmak üzere daimi kadroda 107 Personel işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Peki Kimler Başvuru Yapabileceklerdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 12 Farklı iş için toplam 107 kadrolu işçi alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, başvuru yapacağı iş için gerekli öğrenim şartlarını taşımak, Başvuru yapılacak iş için gerekli sertifikaya sahip olmak ve iş başvuru kılavuzunda belirtilen özel şartlara haiz olmak kaydıyla başvuruda bulunabileceklerdir.

İBB 107 İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Nelerdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde görev almak isteyen iş başvurusunda bulunacak adaylar iş başvurularını herhangi bir belge olmadan elektronik ortamda yapabileceklerdir. İş başvuru yapan ve iş başlangıcı yapılacak adaylardan iş başlangıcında gerekli belgeler talep edilecektir.

İBB Kadrolu 107 İşçi Alımı İş Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Gerekli iş başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını elektronik ortamda aşağıda yer alan iş başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresinden 28 ile 30 Ağustos 2023 tarihlerinde gerçekleştirebileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.