Büyükşehir Belediyesi 6 Pozisyonda 36 Kadrolu İşçi Alımı

Büyükşehir Belediyesi 6 Pozisyonda 36 Kadrolu İşçi Alımı

Büyükşehir Belediye Başkanlığı Bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi süreli 6 farklı pozisyonda çalıştırılmak üzere 36 Kadrolu İşçi alımı için işçi alımı ilanı yayımlandı. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar içi detaylar ve başvuru süreci haberimizde bul

Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Belde Özel sağlık ve Eğitim Hizmetleri Orak Sağlık Güvenlik Birimi Sosyal Hizmetler Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Pazarlama ve Tic. A.Ş. bünyesinde çalıştırılmak üzere 11 Ağır Vasıta Şoförü, 16 Bakım ve Onarım Personeli, 4 Hizmet Personeli, 3 İdari Büro Personeli, 1 Kameraman ve 1 Operatör olmak üzere 36 Daimi süreli personel alımı gerçekleştireceğini ilanen duyurdu.

36 Kadrolu İşçi Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İşçi alımı için başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını yapabilmeleri için aranan Ağır Vasıta Şoförü alımı için; Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, en az ilkokul mezunu olmak, SRC 2 ve 4 belge sahibi, Ağır vasıta kullanımı için sağlık yönünden engeli olmamak ve kronik rahatsızlığı olmamak, En az C sürücü belgesine sahip olmak ve Tercihen damperli araç kullanımı konusunda tecrübe sahibi olmak.

Bakım Onarım Personeli alımı Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, tercihen meslek lisesi mezunu olmak, Elektrik alanında bilgi ve tecrübe sahibi olmak, Affa uğrasalar dahi belli suçlardan mahkum olmamak. Parke Bordür işlerinde tecrübeli olmak. Motor alanında mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, Motor alanında bilgi ve tecrübeli olmak. Boya sıhhi tesisat ve inşaat alanlarından herhangi birinden mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak.

Hizmet Personeli Alımı En az ilkokul mezunu olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Hizmet personeli olmasında herhangi bir engeli olmamak.

İdari Büro Personeli alımı En az lise mezunu olmak, Microsoft Office programlarına hakim olma, Herhangi bir sağlık sorunu olmamak. Ön lisans bölümü Büro yönetimi ve Yönetici asistanlığı halkla ilişkiler mezunu olmak. En az Lisans mezunu Siyaset Bilimi ve Kamu yönetimi mezunu olmak.

Kameraman Alımı İçin En az Ön lisans mezunu olmak, Tercihen Drone ehliyet sahibi olan, Çekim ekipmanlarının bakım ve tamiratını yapabiliyor olmak, Tercihen video montajı konusunda bilgili ve deneyimli olmak.

Operatör Alımı için G sınıfı sürücü belge sahibi olmak, Beko Loder Operatör belge sahibi olmak, En az ilkokul mezunu olmak, İş yapmasına engel fiziksel ve kronik rahatsızlığı olmamak. Diğer özel şartlar için başvuru kılavuzunu inceleyiniz.

36 Kadrolu İşçi Alımı Başvuruda İstenen Belgeler Neler?

Adaylardan herhangi bir belge talep edilmeyecek olup gerekli şartları taşıyan adayların başvuruları dikkate alınacaktır. Başvur beyan esasına dayalı olarak kabul edilecek olup iş başı yapacak personellerden gerekli belgeler talep edilecektir.

İşçi Alımı Başvurusu Ne Zaman Nasıl Yapılacaktır?

Gerekli başvuru koşullarını taşıyan adaylar başvurularını yalınızca elektronik ortamda 11 Ağustos 2023 tarih dahi olmak üzere online olarak başvurularını tamamlayacaklardır. Uygun görülen adaylar iş başvuru sürecini tamamladıktan sonra iş görüşmesine davet edileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.