Büyükşehir Belediyesi İlkokul Mezunu Daimi 32 İşçi Alımı Yapacak

Büyükşehir Belediyesi İlkokul Mezunu Daimi 32 İşçi Alımı Yapacak

Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda 2 farklı iş için toplam 32 işçi personel alımı gerçekleştirilecektir. İşte başvurulara dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Kadrolu 32 işçi alımı gerçekleştireceğini açıklayan Muğla büyükşehir Belediye Başkanlığı 32 işçi alımı için 26 Biyosidal Ürün uygulayıcısı ve 6 Duvarcı olmak üzere kadrolu işçi alımı gerçekleştirecektir. Büyükşehir Belediyesi İşçi alımı başvuru detayları siz değerli ziyaretçilerimiz için bu haberimizde hazırladık.

Kadrolu32 İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, SGK dan herhangi bir isim altında emekli aylığı almıyor olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, En az ilkokul mezunu olmak. Tercihen en az B sürücü belgesine sahip olmak, Biyosidal işçi alımı için Biyosidal Ürün uygulayıcı belgesine sahip olmak. Duvarcı için Duvarcı belgesine sahip olmak. Şartlarını taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir.

MBB 32 İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Gerekli başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru için bulundurmaları gereken belgeler Nüfus cüzdan fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet belgesi, Askerlik durum belgesi, 2 Adet vesikalık fotoğraf, İş başvuru forumu internet adresinden temin edilebilir. Adli sicil kaydı, ikametgah belgesi, Vukuatlı nüfus kayıt örneği başvuruda bulunulacak iş için istenilen belgeler ile birlikte başvuru yapılabilecektir.

Peki Başvuru Nasıl Yapılacak?

Aday olmak isteyen gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını şahsen başvuruda istenilen belgeler ile birlikte Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına 21 ile 25 Ağustos tarihlerinde mesai saatleri içerisinde başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.