Büyükşehir Belediyesi Kadrolu 115 İşçi Alımı Yapacak! İlan Yayımlandı

Büyükşehir Belediyesi Kadrolu 115 İşçi Alımı Yapacak! İlan Yayımlandı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Bünyesinde 23 farklı iş için toplamda 115 Kadrolu İşçi alımı yapacağını duyurdu. Yapılan duyuruya göre başvurular alınmaya başladı.

İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı 13 İş Makinası Operatörü, 4 Kantar Operatörü, 6 Ağır Vasıta Şoförü, 27 Beden İşçisi, 1 Teknik Sorumlu, 1 Çevre Mühendis, 1 Makine Mühendisi, 1 Kimya Mühendisi, 1 Kimyager, 1 İnşaat Teknikeri, 1 Harita Teknikeri, 9 Elektrik Teknikeri/teknisyeni, 10 Scada Operatörü, 11 Mekanik Ustası/teknisyeni, 4 Mekanik Teknikeri, 1 Vidanjör şoförü, 6 Depo sorumlusu, 1 Elektrik Mühendisi, 4 Elektrik Teknisyeni, 3 Mekanik Teknisyeni,3 Elektrik teknisyeni, 5 İşçi ve 1 Ağır vasıta Şoförü olmak üzere 115 Personel alımı gerçekleştirilecektir.

Daimi kadro personel alımı başvuru şartları neler?

İBB 115 Kadrolu işçi alımı için adaylarda aranan genel şartlar;20 ile 40 yaş aralığında olmak, Türk vatandaşı olmak, seyahat engeli olmayan vardiyalı çalışmaya engel durumu olmayan, devamlı çalışmaya engel sağlık sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş olmak, Başvuru yapılacak iş için gerekli öğrenim şartlarını taşımak ve başvuru kılavuzunda yer alan başvuru için gerekli özel şartları taşımak.

İBB işçi alımı başvuru belgeleri neler?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere alınacak kadrolu 115 işçi alımı için adaylardan herhangi bir belge talebi olmayacaktır. Adaylar başvurularını elektronik ortamda gerçekleştirebileceklerdir.

Büyükşehir Belediyesi işçi alımı başvurusu nasıl yapılacak?

İBB bünyesinde istihdam edilmek üzere adaylar başvurularını elektronik ortamda 29 Ağustos 2023 tarihine kadar elektronik ortamda gerçekleştirebileceklerdir. Son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.