Büyükşehir Belediyesi Kadrolu Kütüphaneci Alımı! Başvurular Başladı

Büyükşehir Belediyesi Kadrolu Kütüphaneci Alımı! Başvurular Başladı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan işçi alımı ilanına göre 20 daimi süreli işçi kadrosunda personel alımı yapılacağı duyuruldu. 20 İşçi alımı için detayları sizler için haberimizde hazırladık.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Bünyesinde istihdam edilmek üzere 20 Daimi kadroda işçi alımı yapılacaktır. Daimi kadroda 20 Kütüphaneci unvanında çalıştırılmak üzere personel alımı gerçekleştirilecektir. Başvurular başladı Peki Kütüphaneci alımı nitelikleri nelerdir?

İşte Kütüphane Personeli Alımı İçin Gerekli Nitelikler?

Kütüphaneci kadrosunda görevlendirilmek üzere 20 kadrolu personel alımı için adaylar başvuru şartları; Üniversitelerin Kütüphanecilik, Bilgi Belge Yönetimi veya Arşiv bölümü mezunu olmak, Tercihen B sürücü belgesine sahip olmak, Katalog ve veri tabanı yönetiminde, koleksiyon takibi bilgisayar programını aktif kullanabilen tarama ve görüntü işlemi ve kontrol tecrübe sahibi ve Fotoğrafçılık konusunda tecrübeli veya temel bilgi sahibi olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

İBB 20 Kütüphaneci Alımı İçin Hangi Evraklar Gerekli?

İBB bünyesinde görev alacak adaylardan başvuru esnasında herhangi bir evrak veya belge talebi olmayacaktır. Adaylar başvurularını geçerli başvuru tarihlerinde gerçekleştirebileceklerdir. Peki O zaman iş başvuru tarihleri ne zaman?

İşte İBB 20 kütüphaneci Alımı Başvuru Tarihleri

Gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını 17 ile 19 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleştirebileceklerdir. Başvurular Elektronik ortamda gerçekleştirilecektir Farklı başvurular kabul edilmeyecektir. Son başvuru tarihi olan 19 Ağustos 2023 tarihinden sonra yapılan başvurular kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.