Büyükşehir Belediyesine Şoför ve Operatör Daimi 14 İşçi Alımı

Büyükşehir Belediyesine Şoför ve Operatör Daimi 14 İşçi Alımı

Daimi süreli görevlendirilecek şoför ve İş Makinası operatörü 14 işçi alımı yapılacaktır. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Büyükşehir Belediyesinde 5 Ağır Vasıta Şoförü ve 9 İş Makinası Operatörü olarak çalıştırılacak. 14 daimi süreli işçi alımı için iş başvuru süreci haberimizde işte detaylar

Büyükşehir İşçi Alımı Başvurusu Nereye Yapılacak?

2 Farklı ünvanda iş başvurusu yapmak isteyen adaylar iş başvurularını elektronik ortamda gerçekleştirebileceklerdir. İş Başvurusu sadece kılavuzda belirtilen e mail adresine yapılabilecektir. Farklı iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

İş Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvurularını elektronik ortamda sadece özgeçmiş(CV) belgesi ile birlikte gerçekleştirebileceklerdir. İş başvurusu için 16 ile 18 Ekim 2023 tarihlerinde başvurular kabul edilecektir.

Büyükşehir 14 İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

İzmir Büyükşehir Belediyesinde görevlendirilecek adaylar için iş başvurusunda aranan nitelikler; En az İlkokul mezunu olmak. Türk vatandaşı olmak. Askerlik hizmetini tamamlamış veya Muaf olmak. Affa uğrasalar dahi kılavuzda belirtilen suçlardan mahkum olmamak.

Operatör alımı için Operatörlük belgesine sahip olmak. Şoför alımı için C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartı vardır. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvurularını belirtilen tarihlerde yapmaları önem arz etmektedir. 18 Ekim 2023 Tarihinden sonra yapılacak iş başvuruları geçersiz sayılacağını hatırlatmak isteriz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.