Büyükşehir Belediyesine Vasıflı Vasıfsız Kadrolu 11 İşçi Alımı! KPSS’siz

Büyükşehir Belediyesine Vasıflı Vasıfsız Kadrolu 11 İşçi Alımı! KPSS’siz

Büyükşehir Belediyesi Personel Temizlik Ulaşım Sanayi ve Tic. A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere çeşitli görevlerde çalıştırılmak üzere 11 İşçi personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Başvuru süreci ve detaylar haberimizde bulabilirsiniz.

Büyükşehir Belediye Başkanlığı İştiraki bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 Şoför, 3 Vasıfsız İşçi, 1 Aşçı Yardımcısı, 1 Mezar Kazımı ve Defin Görevlisi, 1 Engelli Vasıfsız İşçi, 2 Ağır İş Makinası Operatörü, 1 Su Sayacı Okuma Personeli ve 1 Elektrik Teknisyeni olmak üzere 11 Daimi süreli İşçi personel alımı gerçekleştirilecektir.

Büyükşehir İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Denizli Büyükşehir Belediyesi PERAŞ bünyesinde görev alacak personeller için aranan şartlar; Türk vatandaşı olmak, Kamu Haklarından Mahrum olmamak ve Denizli ilinde ikamet ediyor olmak şartlarını taşıyan adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

DBB 11 İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Aday olmak isteyenler başvuruda herhangi bir evrak talep edilmeyecek olup başvurusu uygun görülen adaylar mülakata tabi tutulacak olup iş başlangıcı yapmaya hak kazanan adaylardan gerekli evraklar talep edilecektir.

Denizli Büyükşehir İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Bavuruda bulunmak isteyen istekli adaylar başvurularını Özgeçmişlerini hazırlayarak başvuru kılavuzunda belirtilen mail adresine göndereceklerdir. Başvuru da bulunmak isteyen adaylar başvurularını 9 Ağustos 23 tarihi de dahil olmak üzere elektronik ortamda başvuru sürecini tamamlayabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.