Büyükşehir Büro İşçisi Alımı Yapacak! Güncel Başvurular Başladı

Büyükşehir Büro İşçisi Alımı Yapacak! Güncel Başvurular Başladı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 20 işçi alımı gerçekleştirileceği açıklandı. Başvurulara dair süreç başladı. İşte gerekli bilgilerin yer aldığı yazımız.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZFAŞ bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici süreli 20 Büro işçisi alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. 20 Danışma Personel Büro İşçi alımı başvuru süreci haberimizde bulabilirsiniz.

20 Büro İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Başvuru yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar; Türk vatandaşı olmak, Üniversite öğrencisi veya mezunu olmak, En az orta düzeyde İngilizce bilen, Prezentabl olmak, Bilgisayar kullanabilen, Office ve internet uygulaması bilen Esnek çalışmaya engel durumu olmayan ve Başvuru kılavuzunda yer alan affa uğrasalar dahi belli suçlardan mahkum olmamak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 20 İşçi Alımı Başvuru Belgesi Neler?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını resimli özgeçmişleri ile birlikte tamamlayabileceklerdir. İş başlangıcı yapmaya hak kazanan adaylardan gerekli belgeler talep edilecektir.

İşçi Alımı Başvuru Yeri ve Zamanı

Adaylar başvurularını 21 Ağustos 2023 tarihi saat 18:00’a kadar elektronik ortamda başvuru kılavuzunda yer alan başvuru adresine Özgeçmişlerini göndererek gerçekleştirebileceklerdir. 21 Ağustos 2023 tarihinden sonra yapılacak başvurular ile şahsen veya posta yolu ile yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru yapan adaylar için başvurusu uygun görülen adaylara iş başvuru bitim tarihinden itibaren bir hafta içeresinde adaylara dönüş yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.