Daimi Kadro Kamu İşçi Personel Alımı! Başvurularda Yaş Şartı Yok

Daimi Kadro Kamu İşçi Personel Alımı! Başvurularda Yaş Şartı Yok

Bursa İnegöl Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 farklı iş için toplam 31 kadrolu İşçi personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı yazımız.

İnegöl Belediye başkanlığı bünyesinde çalıştırılacak 20 Çöp Kamyon Arkası İşçisi, 10 Çöp Kamyon Şoförü ve 1 Operatör olmak üzere 3 farklı iş için toplam 31 Daimi süreli işçi alımı gerçekleştirilecektir. Yapılan kadrolu işçi alımı detayları haberimizde sizler için derledik.

Kimler iş başvurusunda bulunabilirler?

Çöp kamyon arkası personel alımı şartları: Türk vatandaşı olmak, erkek olmak, askerlikle ilişiği olmamak, Esnek ve vardiyalı çalışmaya uygun olmak, İnegöl sınırlarında ikamet ediyor olmak, Yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamak ve 45 yaşını geçmemiş olmak gerekiyor.

Çöp kamyon şoförü alımı iş başvuru şartları: Erkek olmak, 40 yaşını geçmemiş olmak, eski E ve Yeni D sürücü belgesinden birine sahip olmak, SRC 2 ve SRC 4 belgesine sahip olmak, Psikoteknik belgesine sahip olmak, vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak ve İnegöl sınırlarında ikamet ediyor olmak gerekiyor.

Operatör alımı başvuru nitelikleri: En az 2 Yıl süreli Beko Loder tecrübe sahibi olmak, 40 yaşını tamamlamamış olmak, yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamak, eski E veya yeni C sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

İnegöl Belediyesi Kadrolu İşçi Alımı İş Başvuru Evrakları Neler?

Gerekli işler için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını sabıka kaydı, öğrenim belgesi, ikametgah belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, fotoğraflı özgeçmiş belgeleri ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

Bursa Belediyesi İnegöl İşçi Alımı İş Başvuru Zamanı

İnegöl Belediye Başkanlığı bünyesinde çalışmak isteyen gerekli iş başvuru koşullarını taşıyan adaylar iş başvurularını aşağıda yer alan iş başvuru kılavuzundaki iş başvuru adresine En geç 8 Eylül 2023 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.