Daimi Kadro Şoför Kesimhane İşçisi Psikolog Veteriner Alımı Başladı

Daimi Kadro Şoför Kesimhane İşçisi Psikolog Veteriner Alımı Başladı

Muğla Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 Farklı unvanlı İş için Kadrolu 17 işçi alımı gerçekleştirilecektir. Kamu işçi personel alımı tüm detayları bu yazımızda.

Muğla Büyükşehir Belediyesi İşçi alımı yapılacak iş dalları şunlardır; 2 yolcu şoförü, 10 kesimhane işçisi, 1 veteriner hekim, 1 çelik kaynakçısı, 1 psikolog, 1 elektrik teknisyeni ve 1 temizlik görevlisi olarak çalıştırılacak 17 kadrolu işçi alımı yapılacaktır. Muğla Büyükşehir Belediyesi Emek Personelde çalıştırılmak üzere işçi alımı başvurusu 14 Ağustos 2023 pazartesi günü başlayacaktır.

Büyükşehir Belediyesi işçi alımı kimler başvuru yapabilir?

Büyükşehir Belediyesi açılanan işçi alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar için adaylarda aranan genel şartlar: 18 yaşını tamamlamış olmak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adayların askerlikle ilişiği olmamak muaf veya yapmış olmalıdır. SGK’dan herhangi bir isim altında emekli aylığı akmıyor olmak, belirtilen il ve ilçe sınır dışında geçici veya sürekli çalışmayı kabul etmek. İş için istenilen gerekli öğrenim şartlarına sahip olmak. Başvuru kılavuzunda yer alan iş için aranan özel şartlara sahip olmak.

17 işçi alımı başvurusu istenilen belgeler neler?

Adaylar başvuruda bulunmak istedikleri iş için istenilen belgeler Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesi, 2 adet fotoğraf, İş başvuru formu internet adresinden temin edilecektir. Adli sicil kaydı, vukuatlı nüfus kayıt örneği Askerlik durum belgesi, ilgili iş için istenilen sürücü belgesi, ustalık belgesi vb. ikamet belgesiyle birlikte başvuruda bulunulabilir. e-Devletten alınacak barkodlu belgeler kabul edilecektir.

Muğla Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılacaktır?

Muğla Belediyesinden yapılan açıklamaya göre başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvuru belgeleri ile birlikte başvurularını Şahsen gerçekleştirebileceklerdir. İstekli Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan başvuru adresine 18 Ağustos 2023 tarihi mesai bitimi saat 18.00'a kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.