Daimi Kadro Şoför Usta Tekniker Operatör İşçi Personel Alımları Açıklandı

Daimi Kadro Şoför Usta Tekniker Operatör İşçi Personel Alımları Açıklandı

Kamuya güncel personel işçi alımları açıklandı. Farklı unvanlarda olmak üzere başvuruları hemen bu yazımızda detaylı inceleyebilirsiniz.

Akşehir Belediyesi bünyesinde “Şehri Beyza iç ve Dış Tic. San. A.Ş.” tarafından farklı 11 unvan için işçi alımları başladı. Daimi kadro işçi alımı başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu haberimizde KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladık.

Personel alımı başvuru genel şartları nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18-30 yaş aralığında olmak, askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak ya da askerlik ile ilişkisi bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Müracaat tarihi itibariyle son bir yıl Akşehir ilçesinde ikamet ediyor olmak, görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak gerekiyor.

İşçi alımları başvuru kontenjanları

3 Makine Teknikeri, 1 Motor Ustası, 1 Yıkama Yağlama Ustası, 1 Oto Elektrik Ustası, 13 Beden İşçisi, 1 operatör, 4 usta, 6 şoför, 2 greyder operatörü, 2 büro görevlisi, 1 temizlik işçisi alımı yapılacak. İşte gerekli sürece dair tüm detaylar.

Şehri Beyza personel alımı başvuru kılavuzu

Şehri Beyza İç ve Dış Tic. San. A.Ş. tarafından farklı unvanlarda işçi alımları açıklandı. Başvuru Adresi "Kileci Malı, Bayram Sk. No:2 Akşehir/Konya" olarak açıklandı. Başvurular şahsen olacak. Süreç 21 Haziran 2023 tarihi dahil olmak üzere yapılabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.