En Az İlköğretim Kadrolu İşçi Personel Alımı Başvuruları Alınacak

En Az İlköğretim Kadrolu İşçi Personel Alımı Başvuruları Alınacak

İstanbul Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Kadrolu İşçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Kadrolu 25 İşçi personel alımı başvuru için bütün süreci sizler için hazırladık.

Zeytinburnu Belediye başkanlığı bünyesinde görev alacak personeller Temizlik personeli olarak istihdam edileceklerdir. Tam zamanlı çalışacak Temizlik işçi personel alımı için haftada 45 saat çalıştırılacaktır.

Temizlik İşçisi Alımı Başvuru Nitelikleri Neler?

Temizlik işçisi olarak çalıştırılacak adaylarda aranan nitelikler; En az ilköğretim mezunu Emekli olmayan, temizlik işçisi olarak çalışmasında sağlık yönünden engel bir durumu olmamak, Ağır yük kaldırmada ve uzun süre ayakta çalışmasında sağlık engeli olmadığını sağlık raporu ile belgelemek, Gece ve gündüz çalışmasında engel durumu olmamak, Erkek olmak ve başvuru kılavuzunda belirtilen İl Özel idareleri ile mahalli idarelerin personel çalıştırmasına ilişkin usul ve esaslarının 4. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.

Zeytinburnu Belediyesi 25 İşçi Alımı Başvuru Belgeleri

Adayların Kimlik Fotokopisi, Tarihçeli İkametgah belgesi, Ağır vasıta ehliyeti SRC belgesi ve Psikoteknik belgesi, 1 adet fotoğraf ve Başvuru sırasında verilecek başvuru formu ile başvuruda bulunabileceklerdir.

Temizlik İşçi Alımı Başvuru Zamanı

Adaylar başvurularını iş başvurusu için gerekli belgeler ile aşağıda yer alan başvuru kılavuzunda belirtilen başvuru adresine Şahsen başvuruda bulunabileceklerdir. Adaylar son başvuru tarihi olarak 4 Eylül 2020 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Son başvuru tarihinden sonra yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum