En az İlkokul Mezunu Kadrolu 10 İşçi Alımı! KPSS Yok

En az İlkokul Mezunu Kadrolu 10 İşçi Alımı! KPSS Yok

Belediye bünyesinde en az ilkokul mezunu 10 kadrolu temizlik işçisi alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Kadrolu işçi alımları başladı.

Belediye Personel Ltd. Şti. bünyesinde istihdam edilmek üzere park, bahçe, cadde ve sokaklarda görevlendirilmek üzere 10 daimi temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru için detaylar haberimizde bulabilirsiniz.

Datça Belediyesi 10 İşçi Alımı Başvuru Şartları

Temizlik işçi personeli olarak başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan şartlar; başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış 45 yaşını doldurmamış olmak, sabıka kaydı olmamak, en az ilkokul mezunu olmak, çalışmaya engel sağlık sorunu olmamak, erkek adayların askerlikle ilişiği olmamak, Datça ilçe sınırlarında ikamet ediyor olmak, 657 sayılı kanun48. Mad. (A) bendinin 1,4,5,6,7 ve 8 alt bendinde belirtin şartları taşıyor olmak VE Kamu haklarını kullanmaktan mahrum olmayan Türk vatandaşlarının başvuruları kabul edilecektir.

Belediye 10 İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Temizlik görevlisi olarak istihdam edilecek adaylar başvuruda bulunmak istediklerinde başvuru için Kimlik fotokopisi, sabıka kaydı, İkametgah belgesi, 1 adet fotoğraf, askerlik durum belgesi ve mezuniyet belgesi ile birlikte başvuru sürecini gerçekleştirebileceklerdir.

Datça Belediyesi Başvuru Yeri ve Zamanı

Datça Belediyesinde Temizlik personeli olarak çalışmak isteyen adaylar başvuruda istenilen belgeler ile birlikte başvurularını İskele Mah. Aşık Daimi Sok. No:1 Datça/Muğla adresine şahsen 4 Ağustos 2023 tarihine kadar yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.