En Az İlkokul Mezunu Kadrolu Kamu İşçi Alımı Yayımlandı

En Az İlkokul Mezunu Kadrolu Kamu İşçi Alımı Yayımlandı

Muğla Bodrum Belediye Başkanlığı Daimi kadroda 14 personel alımı gerçekleştirecek. 2 Farklı unvanda alımı yapılacak. İşte koşullar ve başvuru süreci.

Kurum dışı personel alımı ilanlarında yer alan belirsiz süreli personel alımı için 10 tiyatro oyuncusu ve 4 Işıkçı-Sahne stüdyo personeli olmak üzere alım yapılacak.

Bodrum Belediyesi Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Şartları

Bodrum Belediyesi Personel A.Ş. bünyesinde belirsiz süreli 14 işçi alımı için başvuru şartları: Işıkçı Sahne Stüdyo Personel alımı; İlkokul mezunu olmak, Askerliğini yapmış olmak, Ödenekli, ödeneksiz tiyatro gösterilerinde ses ve ışık uygulamalarında tecrübeli olmak, Bodrum Belediyesi sınırlarında ikamet ediyor olmak.

Tiyatro oyuncusu personel alımı: En az Lise mezunu olmak, ödenekli ödeneksiz tiyatrolarda en az 3 yıl çalışmış ve tiyatro sahnesinde oyunculuk yapmış olmak, Askerliğini yapmış olmak, Sahne sanatları /Tiyatro Lisans diploma / en az 4 yarıyıllık oyunculuk eğitimi belgesi sahibi olmak.

Bodrum Belediyesi 14 Daimi İşçi için Başvuru Belgeleri Neler?

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Fotoğraf, Diploma veya geçici mezuniyet belgesi, Askerli durum belgesi, Adli sicil kaydı, İkametgah belgesi, İŞKUR kayıt belgesi, Sigorta tescil ve hizmet döküm belgesi, Vukuatlı Nüfus kayıt belgesi, İlgili evrakların e devlet çıktıları kabul edilecektir.

Bodrum Belediyesi Kadrolu Personel Alımı Başvuru Yeri ve Zamanı

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 02-03 Ağustos 2023 tarihlerinde (08:30 ile 17:30) mesai saatleri içerisinde Bodrum Belediyesi Çarşı Mah. Belediye Meydanı No:1 Bodrum/Muğla adresine başvuruda bulunabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.