En az İlkokul Mezunu Vasıfsız 80 İşçi Alımı Başvurusu Başladı

En az İlkokul Mezunu Vasıfsız 80 İşçi Alımı Başvurusu Başladı

Belediye başkanlığı 2 Farklı unvanda toplam 80 işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Ereğli belediyesinden yapılan duyuruya göre 80 İşçi alımı detayları Haberimizde bulabilirsiniz.

Ereğli Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 80 işçi alımı yapılacaktır. Alımı yapılacak işçiler 10 Beden İşçisi ve 70 Temizlik işçisi olmak üzere belirli süreli geçici 80 işçi alımı olarak gerçekleştirilecektir.

Ereğli Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Şartları

Adaylardan başvuru yapmak isteyenler için aranan şartlar; Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Askerlikle ilişiği olmamak ve Görev yapmasına engel sağlık sorunu olmamak genel şartlarını taşımaları şart.

10 Beden İşçisi alımı için en az ortaokul mezunu ve Tırpan işlerinde görev alabilecek nitelikte olmaları gerekmektedir.

70 Temizlik işçisi alımı için en az ilkokul mezunu Ağır ce Tehlikeli işlerde çalışmasına engel olmayan ve Vardiyalı çalışma sorunu olmayan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

80 İşçi Alımı İş Başvuru Belgeleri Neler?

Ereğli Belediye Başkanlığı bünyesinde geçici süreli istihdam edilecek istekli adaylar başvurularını Kimlik fotokopisi, Mezuniyet belgesi veya diploma ve Adli sicil kaydı belgesi ile birlikte başvuruda bulunabilecekleri duyuruldu.

Ereğli Belediyesi 80 İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar gerekli öğrenim ve diğer şartları taşıdıklarında 80 işçi alımına başvurularını iş başvuru belgeleri ile birlikte Şahsen 18 Ağustos 2023 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.