En Az Lise ve 40 Yaş Adaylar Başvurabilir! Daimi Kadro Personel Alımı

En Az Lise ve 40 Yaş Adaylar Başvurabilir! Daimi Kadro Personel Alımı

İstanbul Sultangazi Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi süreli 10 personel alımı yapılacaktır. Detayları ve süreci hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sultangazi Belediye Başkanlığı kadrolu 10 Özel Güvenlik Personel Alımı Gerçekleştirecektir. Başvuruda bulunmak isten adaylar için gerekli koşullar nelerdir kimler başvuru yapabilir iş başvurusu ne zaman yapılacaktır? Sultangazi Belediyesinde tam zamanlı ve kadrolu olarak görev yapacak 10 personel alımı için başvuru detayları haberimizde bulabilirsiniz. İşte başlıyoruz.

Sultangazi Belediyesi Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Nitelikleri

En az Lise mezunu olmak, 5188 Sayılı kanun gereğince Özel Güvenlik görevlisi olarak süresi geçmemiş kart sahibi olmak, en az 22 yaşında en fazla 40 yaşında olmak, erkek olmak, Türk olmak ve Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Sultangazi ilçesinde en az 2 yıldır ikamet ediyor olmak, TCK 53. Maddelerinde belirtilen suçlardan mahkum olmamak affa uğrasalar dahi mahkum olanların başvurusu kabul edilmeyecektir. Askerlikle ilişiği olmamak ve emekliliğe hak kazanmamış veya emekli olmamak şartlarını taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Belediye Özel Güvenlik Alımı Başvuru Evrakları Neler?

Adaylar gerekli başvuru koşullarını taşıdıklarında iş başvurularını kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, ikametgah belgesi tarihçeli, diploma fotokopisi, askerlik durum belgesi, özel güvenlik kartı fotokopi ve başvuru esnasında verilecek iş başvuru formu ile başvuruda bulunabileceklerdir.

İş Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Aday olmak isteyen gerekli iş başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını aşağıda yer alan iş başvuru kılavuzundaki adrese Başvuru belgeleri ile birlikte 1 Eylül 2023 tarihine kadar başvuruda bulunabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.