Hizmet Personeli, Halkla İlişkiler, Teknik Personeli 19 İşçi Alımı

Hizmet Personeli, Halkla İlişkiler, Teknik Personeli 19 İşçi Alımı

Büyükşehir Belediyesi İstihdam yapmaya devam ediyor. En son yayımladığı İşçi alımı ilanına göre 4 farklı iş için toplam 19 daimi süreli işçi personel alımı yapacağını duyurdu. 19 İşçi Personel alımı başvuru süreçleri sizler için haberimizde.

Büyükşehir Belediyesi Kocaeli bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 Teknik personel, 17 Hizmet Personeli ve 1 Halkla İlişkiler Personeli olmak üzere toplam 19 işçi personel alımı gerçekleştirilecektir.

Büyükşehir 19 Daimi İşçi Alımı Başvuru Nitelikleri Nelerdir?

Büyükşehir Bünyesinde görev yapacak personellerde aranan iş başvuru koşulları;

1 Teknik Personel alımı için En az Meslek Lisesi Elektrik Elektronik bölümü mezunu olmak. Elektrik alanında mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak. Ses sistemleri, sunum araçları, klima, elektrik alanında tecrübe sahibi olmak.

8 Hizmet personeli alımı en az Lise mezunu olmak. Tercihen B sürücü belgesine SRC2 ve SRC 4 belgelerine sahip olmak.

1 Halkla İlişkiler Personel Alımı Lisans düzeyinde İşletme, Pazarlama, Halkla İlişkiler bölümlerinden birinden mezun olmak. Sosyal Medya alanında bilgi sahibi olmak. Metin Resim video gibi alanlarda içerik üretebilecek olmak.

9 Hizmet Personeli alımı En az İlkokul mezunu olmak. Şartlarını taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir.

KBB 19 Daimi Süreli İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Gerekli iş başvuru koşullarını taşıyan istekli adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresi üzerinden elektronik olarak gerçekleştirebileceklerdir. Başvuru esnasında gherhangi bir belge talebi olmayacaktır. Gerek görülmesi durumda adaylardan beyan ettikleri belgeler talep edilebilecektir.

Büyükşehir Belediyesi Daimi İşçi Alımı Başvuru Zamanı

Adaylar İş başvurularını elektronik ortamda gerçekleştirebileceklerdir. Başvuru için son başvuru tarihi 7 Eylül 2023 tarihi olarak belirtilmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum