İlkokul İlköğretim Lise MYO Lisans 7 Alanda Kamu İş İlanı Başvuruları

İlkokul İlköğretim Lise MYO Lisans 7 Alanda Kamu İş İlanı Başvuruları

İş arayan Adaylar İş başvuruları bir bir yayımlanmaya başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi de iş ilanı yayımlayan belediyelerden bir tanesi belediye 51 kadrolu işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı.

İBB bünyesinde çalıştırılmak üzere 14 Aşçı, 3 Aşçı Yardımcısı, 23 Okul Öncesi Öğretmeni, 8 Çocuk Gelişimi ve Eğitmeni, 1 Satın alma personeli, 1 Yazılım Uzmanı ve 1 Temizlik Görevlisi olmak üzere 51 Kadrolu işçi alımı yapılacaktır. KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bizler de sizler için iş başvuru detaylarını haberimizde hazırladık. İşte detaylar.

İBB 51 İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Aşçı alımı ve Aşçı Yardımcısı personeli alımı için en az ilkokul mezunu daha önce benzer işlerde 2 yıl tecrübe sahibi, temizlik kurallarına dikkat eden, MEB hijyen belgesine sahip tercihen meslek liselerinin yiyecek ve içecek servis hizmetleri alanı mezunu gıda işletmelerinde çalışmasına engel sağlık sorunu olmayan vardiyalı çalışma engeli olmamak gerekiyor.

Okul Öncesi Öğretmeni alımı için Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 2 alanında deneyim sahibi Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen ve Tercihen Yüksek Lisans mezunu olmak gerekiyor.

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Personeli alımı için Meslek liselerinin çocuk gelişimi ve Eğitimi veya üniversitelerin önlisans bölümü ilgili alandan mezun olmak. Atanma şartlarını taşımak gerekiyor.

Satın Alma Personeli için Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden lisans mezunu olmak. Sözlü ve yazılı iletişim yönü güçlü Takım çalışmasına yatkın olmak gerekiyor.

Uzman Alımı için Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun analitik düşünen sonuç odaklı iletişimi kuvvetli, SQL sorgulama konusunda bilgi sahibi Android mobil yazılım geliştirme konusunda bilgi sahibi olmak gerekiyor.

Temizlik Personeli alımı için İlköğretim mezunu, temizlik kurallarına dikkat eden, kişisel gelişime açık daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış, vardiyalı çalışmasına engel durumu olmayan ve gıda işletmelerinde çalışmasında engel olmamak gerekiyor.

İBB 51 Kadrolu Personel Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını yapabilmeleri için herhangi bir evrak talebi olmayacaktır. Adaylar başvurularını elektronik ortamda tamamlayabileceklerdir.

Kadrolu Personel Alımı İş Başvuru Zamanı

Başvuruda gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını en son 21 Ağustos 2023 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir. Başvurular başvuru kılavuzunda yer alan internet adresi üzerinden elektronik ortamda tamamlanacaktır. Farklı başvurular değerlendirilmeyecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.