İlkokul İlköğretim Lise Önlisans Lisans 7 Unvanda Personel Alımı Başladı

İlkokul İlköğretim Lise Önlisans Lisans 7 Unvanda Personel Alımı Başladı

Kamu kurumu bünyesinde 7 farklı unvanda en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alımları başladı. İşte gerekli süreç ve tüm detaylar.

Muğla Büyükşehir Belediyesi iştiraki “MUTTAŞ Muğla Kent Hizmetleri İnşaat Turizm Taşımacılık Ticari İşletmecilik İletişim Sanayi ve Ticaret AŞ.” için yeni kamu personeli alımları başladı. Şirket 7 farklı unvanda olmak üzere İlkokul, İlköğretim, Lise, Önlisans ve Lisans mezunu adayların başvurabileceği ilanlar yayımladı. İşte detaylar.

Güncel personel alımı başvuru genel şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak,

İşçi alımları başvuru kontenjanları ve mezuniyetler

1 Misafir İlişkileri Görevlisi, 3 Büro Memuru (Genel), 5 Beden İşçisi (Genel), 35 Şoför (Yolcu Taşıma), 10 Palamarcı, 4 Otopark Görevlisi, 12 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. İşte mezuniyetler:

12 Güvenlik Görevlisi alımı için En az eğitim düzeyi Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olmak, 18 Yaşını aşmış 35 yaşın altında olmak, Özel güvenlik mesleğini icra edebileceğini belirten “özel güvenlik görevlisi olur” ifadeli sağlık raporuna sahip olmak, Tercihen başvurulan ilçede ikamet ediyor olmak.

4 otopark görevlisi alımı için En az eğitim düzeyi Ortaöğretim ve Dengi okul mezunu olmak, Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu, Muğla ilinde ikamet ediyor olmak.

10 palamarcı alımı için En az ilkokul veya ortaöğretim mezunu olmak, En az Gemici yeterliliğine sahip Gemi Adamı Belgesi ve bu yeterliliğin gereği olan STCW belgelerine sahip olmak, Liman Faaliyetlerine uygun tüm ekipmanları kullanabiliyor olmak, Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa göre çok tehlikeli iş ve işyerlerinde çalışmasına, ayrıca vardiyalı çalışmasına engel bir sağlık sorunu bulunmamak, Tercihen başvurulan ilçede ikamet ediyor olmak.

35 şoför (yolcu taşıma) alımı için En az eğitim düzeyi ilkokul (İlkokul ve Dengi) mezunu olmak, Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu, E veya D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC 2 Belgesine ve Psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olmak, Tercihen Şehir içi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü Seviye 3 MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olmak, Muğla ilinde ikamet ediyor olmak.

5 beden işçisi (genel) alımı için En ilkokul veya ortaöğretim mezunu olmak, Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu, Temizlik Malzemelerine karşı alerjik bir durumu bulunmaması, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa göre çok tehlikeli iş ve işyerlerinde çalışmasına, ayrıca vardiyalı çalışmasına engel bir sağlık sorunu bulunmamak, Tercihen başvurulan ilçede ikamet ediyor olmak.

3 büro memuru (genel) alımı için En az eğitim düzeyi Önlisans ve Lisans mezunu olmak, Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu Tercihen en az 2 yıllık B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Bilgisayar, Office programları ve ofis ekipmanlarını etkin olarak kullanabilmek, Muğla ilinde ikamet ediyor olmak.

1 misafir ilişkileri görevlisi alımı için Denizcilik ile ilgili eğitim veren Yüksekokul veya Fakültelerin Denizcilik İşletmeleri Yönetimi, Lojistik Yönetimi, Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği bölümlerinden veya Üniversitelerin örgün öğretim İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi programlarından mezun olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak ve yapılacak olan İngilizce sınavından geçerli not almak, Yapılacak olan Denizcilik Teknik değerlendirme sınavında başarılı olmak, Tercihen Liman Tesis güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olmak, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa göre çok tehlikeli iş ve işyerlerinde çalışmasına, ayrıca vardiyalı çalışmasına engel bir sağlık sorunu bulunmamak gerekiyor.

MUTTAŞ personel alımı başvuru süreci

Muğla Büyükşehir Belediyesi MUTTAŞ tarafından farklı unvanlarda işçi alımları için başvurular 10 – 11 ve 12 Temmuz tarihlerinde 3 gün boyunca sürecek. Adaylar hemen bu adresten gerekli başvurularını ilgili tarihlerde yapabilir: “Muslihittin Mah. Mehmet Zekai Özbek Sokak No: 77 Menteşe / MUĞLA”.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.