İstenen Evrakları 2 Gün İçinde Teslim Edenlerden Yeni İşçi Alımı

İstenen Evrakları 2 Gün İçinde Teslim Edenlerden Yeni İşçi Alımı

İki farklı ilçede görevlendirilmek üzere Daimi işçi olarak çalıştırılacak 30 Yolcu taşıma Şoförü alınacaktır. Adayların iş başvurusu yapabilmeleri için 2 günlük başvuru hakları vardır.

Büyükşehir belediyesi 2 farklı ilçede tam zamanlı belirsiz süreli görevlendirilmek üzere Yolcu taşıma işinde görevlendireceği 30 Şoför alımı yapacaktır.

Şoför Alımı Başvuruları Şahsen

Şoför alımı başvuruları başvuru kılavuzunda belirtilen adrese adayların bizzat başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Büyükşehir Belediyesi Daimi İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Büyükşehir Belediyesi Daimi İşçi Şoför alımı için iş başvurusu yapmak isteyen adaylar iş başvurularını 30 ile 31 Ekim 2023 tarihlerinde saat 09:00 ile 17:00 saatleri arasında başvuru yapabileceklerdir.

Şoför Alımı Başvuru Evrakları

30 yolcu taşıma Şoför işçisi alımı için iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını Nüfus Cüzdan fotokopisi, Diploma veya Öğrenim belgesi, 2 adet resim, Askerlik durum belgesi, İş başvuru formu. Sabıka kaydı belgesi, Yerleşim yeri belgesi, Ehliyet ve sertifikalar, Vukuatlı Nüfus kayıt örneği ile birlikte iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

MBB Şoför Alımı Başvuru Şartları

Muğla Büyükşehir Belediyesi Daimi 30 Şoför alımı için iş başvurusunda bulunacak adaylarda aranan başvuru nitelikleri: En az ilkokul mezunu olmak. E sürücü belgesine sahip olmak. SRC 2 ve Psikoteknik belgesine sahip olmak. Şehir içi Toplu taşıma Otobüs Şoförü Seviye 3 Mesleki Yeterlilik belgesine sahip olmak. Dönüşümlü çalışma engeli olmamak. E veya D sürücü ehliyetine sahip olmak. Muğla ilinde ikamet ediyor olmak. Başvuru şartlarını taşıyan adayların iş başvuruları kabul edilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.