Kamu Kurumu 300 Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu Kurumu 300 Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu Kurumunda görev yaptırılmak üzere 300 Özel Güvenlik personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu başvurular başladı. İş başvuru süreçleri haberimizde bulabilirsiniz.

Kamu Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere bünyesinde yer alan iştirak şirketinde çalıştırılmak üzere 300 Özel güvenlik Personeli Alımı Gerçekleştireceğini duyurdu.

Kimler İş Başvurusunda Bulunabilir?

Büyükşehir Belediyesi İştiraki İZENERJİ bünyesinde görev almak isteyen adaylar başvurularını yapabilmeleri için şu şartları sağlamaları gerekmektedir. İşte Başvuru Şartları; İzmir ve çevresinde ikamet ediyor olmak, Özel Güvenlik kimlik belgesine sahip geçerlilik süresi dolmamış kimlik belgesi, Emekli aylığı almıyor olmak ve bay bayan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

İZENERJİ 300 Özel Güvenlik İş Başvurusunda İstenilen Belgeler

İzmir Büyükşehir Belediyesi 300 Belirli süreli Güvenlik görevlisi alımı için başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvuruda Kimlik Fotokopisi, İkametgah, Adli sicil belgesi ve Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı Fotokopisi ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

Başvurular Ne zaman Nereye Yapılacak?

Başvuruda bulunmak isteyen gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını başvuruda istenen belgeler ile birlikte iş başvuru kılavuzunda yer alan adrese yapacaklardır. Aday olmak isteyen istekliler başvuru için en geç 18 Ağustos 2023 tarihi dahil başvuruda bulunabileceklerdir.

Başvurusu uygun görülen Özel Güvenlik Görevlisi alımı için adaylara çağrıda bulunulacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.