Kamuya 124 Şoför Teknisyen Operatör Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Kamuya 124 Şoför Teknisyen Operatör Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Trabzon Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan Trabzon Su ve Kanal İdaresi Personel A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 Farklı unvanda 124 Kadrolu işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Trabzon Büyükşehir belediyesi bünyesinde yer alan “Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş.” TİSKİ’de çalıştırılmak üzere 96 Beden İşçisi, 16 Şoför, 2 Makine Teknisyeni, 7 Operatör ve 3 Elektrik Teknisyeni olmak üzere toplam kadrolu 124 işçi alımı gerçekleştirecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar için detaylar haberimizde bulabilirsiniz.

TİSKİ personel alımı başvuru şartları neler?

Trabzon Büyükşehir Belediyesi İştiraki Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere başvuruda bulunacak adaylarda aranan genel şartlar: T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, 1 Ocak 1988 tarihinden sonra doğmuş olmak, 657 sayılı kanunda belirtilen genel şartları taşıyor olmak, görev yapmasına engel sağlık sorunu olmamak, kanun ve kanun hükmünde kararnameler ile görevinden çıkartılmamış olmak gerekiyor.

Ayrıca adaylar en fazla 1 bölüm için başvuruda bulunabileceklerdir. Başvuru yapan adayların yakın ve akrabalarının Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş. Genel Müdürlüğü ve bağlı şirketlerinde görev yapmıyor olması şartı da var.

Trabzon Büyükşehir işçi alımı belgeler neler?

TİSKİ görev almak isteyen genel şartları taşıyan adaylar başvurularını kimlik belgesi, öğrenim durum belgesi, başvuruda bulunmak istediği Bölüm için istenilen belgeler ve diğer özel şartlarını taşımak, SGK tescil ve hizmet döküm belgesi istenmektedir.

TİSKİ işçi alımı başvuru ne zaman nasıl yapılacak?

Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş. personel alımları için adaylar gerekli şartları ve başvuru için istenilen belgeler ile birlikte online olarak 11 Ağustos 2023 tarihi dahil başvurularını PDF veya JPEG formatında sisteme yükleyerek gerçekleştirebileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.