Kamuya Daimi İşçi Personel Alımı Başvuruları (6 Branş - En Az İlkokul)

Kamuya Daimi İşçi Personel Alımı Başvuruları (6 Branş - En Az İlkokul)

Küçükçekmece inşaat işçi alımı ilanı açıklandı. Güncel başvurular, işçi alımları şartları ve gerekli işe alım kriterlerinin yer aldığı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kamuya daimi işçi alımları için Küçükçekmece inşaat işçi alımı ilanı yayınlanmıştır. Kişilerin başvuru müracaat şartlarını ve de gerekli olan tüm belgeleri bilerek buna göre hareket edip başvuru oluşturması önem arz eder. Başvurunun oluşturulması ve ilgili olan alana ulaştırılması için başvuru (ed) kitas.ist adresinin kullanılması gerekir. Kişiler bu adrese başvurularını iletmektedir.

Küçükçekmece işçi alımı süreci nasıl olacak?

Başvurunun tarihleri belirlenmiş ve kişiler bu tarih aralığını bilerek hareket etmelidir. Başvurular için belirlenmiş olan son tarih 7 Temmuz 2023’tür. Başvuru alanları ve de unvanları olarak aşçı yardımcısı servis komisi, garson, kasiyer, çaycı ve bulaşıkçı olarak belirlenmiştir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Kişilerin ilgili alanlara başvuru yapabilmesi adına Küçükçekmece inşaat işçi alımı başvuru şartları içerisinde ilk olarak TC vatandaşı olmak, erkek adayların askerlikle ilişkisinin olmaması, herhangi bir kurumdan emeklilik, yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekir. Sağlıkla olarak da işi yapmaya engel oluşturan herhangi bir sorununun olmaması gerekir. İstanbul ve Küçükçekmece sınırları içinde ikamet etmek, en az ilkokul mezunu olmak gerekir.

Kişilerin başvuru oluşturabilmesi için kasten işlenen rüşvet, hırsızlık dolandırıcılık gibi suçlardan dolayı suç işlememiş olmaması gerekir. Affa uğramış olsa bile 1 yıldan fazla olacak şekilde hüküm giymemiş olmak gerekir. Bu nedenle kişilerin başvuru şartlarına bağlı kalarak uygunluğuna bakarak başvuru yapmasında fayda vardır.

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler Nelerdir?

İlgili alanlara başvuru oluşturmak isteyen kişiler kendilerinden istenen ve gerekli olan belgeleri tam ve de eksiksiz doğru şekilde hazır etmelidir. Bu belgeler içerisinde kişinin kendine ait olan kimlik fotokopisi, ikametgah belgesi, diploma, askerlik durum belgesi ve hijyen eğitim sertifikası olmalıdır.

Başvurular alınırken kişilerin gerekli olan bu belirtilen belgeleri hazırlaması ve bu doğrultuda başvuru yapması önemlidir. Belgelerin hazırlanmasından sonra başvuru adresine iletilmesi gerekir. Başvurular sadece mail üzerinden yapılmalı ve kişilerin telefon ya da bizzat başvuru olarak yaptıkları başvurular kabul edilmemektedir.

Küçükçekmece inşaat işçi alımı için gerekli belgeler kişilerden eksiksiz şekilde beklenir. Bu durumda belirtilen tarihler içerisinde bu belgeler kişiler tarafından iletilmelidir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.