Kamuya Mezuniyet Şartsız Daimi Kadro 20 Personel Alımı Başvuruları

Kamuya Mezuniyet Şartsız Daimi Kadro 20 Personel Alımı Başvuruları

Kamu kurumu bünyesinde yeni 20 temizlik personeli alımı yapılacak. Mezuniyet şartı aranmayan ilan için gerekli tüm detayları hemen bu haberimizde hazırladık.

Afyonkarahisar ili iş ilanları kapsamında Susuz Belediyesi iştiraki olan “Susuz Bel. Tur. Taş. Ltd. Şti.” için yeni kamu işçi personel alımı açıklandı. Başvurularda mezuniyet şartı yok. 20 temizlik işçisi alımı başvuru iş ve işlemlerini hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu işçi alımı başvuru genel şartları nelerdir?

İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerinin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslarda yer alan genel şartları taşıması gerekiyor: Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, askerlikle ilişiği olmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak gerekmektedir.

Susuz beldesi sınırlarında ikamet ediyor olmak şartı da yer almaktadır.

Personel alımı başvuru belgeleri

Adaylar bu belgeleri hazırlayarak başvurularını yapmaları gerekiyor: “Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Adli sicil kaydı, İkametgah Belgesi, Terhis belgesi (Erkek Adaylar İçin).

Susuz Belediyesi iş ilanı başvuru süreci

Susuz Belediyesi Hizmet Binası Susuz Kasabası/Afyonkarahisar adresine başvurular şahsen olacak. Başvuru iş ve işlemleri için gerekli belgelerle 5 Temmuz 2023 tarihi dahil başvuru yapılabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum