KPSS Şartsız Büyükşehir Güncel Personel Alımı Başvuru Ekranı

KPSS Şartsız Büyükşehir Güncel Personel Alımı Başvuru Ekranı

İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri İşçi Alımı İlanı açıklandı. Kuruma güncel personel işçi alımları kapsamında süreci, şartları bu yazımızda hazırladık.

Kurum dışı kamu işçi alımların olarak İstanbul bilişim ve akıllı kent teknolojileri işçi alımı ilanı yayınlanmıştır. Kişiler için belirlenen ve ilgili olan alanlar birden çok şekilde karşınıza çıkmaktadır. Başvuru yapılması ve kişilerin başvuruları kaçırmaması adına tarihler belirlenmiştir. Bu nedenle 30 Eylül 2023’e kadar kişilerin başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Personel alımları başvuru süreci

Başvuruların yapılması adına kişiler için pek çok alanda alımlar yapılır. ERP yazılım uzmanı kişi sayısı 2, teknik satın alma uzmanı ve uzman yardımcısı 2, finansal raporlama uzman ve uzman yardımcısı 2, sistem uzmanı ve uzman yardımcısı da 2 kişi olarak belirlenmiştir. Kişiler için belirlenen başvuru adresi ise kariyer İBB İstanbul’dur. Online olarak hemen aşağıdaki kılavuzda başvuru ekranına erişim sağlayabilir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Kişilerin başvuru yapabilmesi için ilgili alanlarda kişilerden istenen müracaat şartlarını bilmesinde fayda vardır. İlk olarak üniversitelerin ilgili alanlarından mezun olunmalıdır. Erkek adaylar için askerlikle ilişkinin olmaması gerekir. İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet etmek gerekir.

Kişilerin kendilerine verilmekte olan başvuru formalarını doldurmaları ve de eksiksiz şekilde başvurularını adrese iletmeleri gerekmektedir. Kişilerin başvuru yapmasından sonra değerlendirmelerden sonra sağlanacak olan mülakatlarda kişilerden diploma örneği istenmektedir. Bu durumda başvuru yapacak olan kişiler için başvuru için gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi verilmemektedir. İstanbul bilişim ve akıllı kent teknolojileri işçi alımı için gerekli belgeler mülakata gidildiğinde verilmesi gereken diploma örneğidir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.