Okuması Olan 5 Unvanda 19 Kadrolu İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Okuması Olan 5 Unvanda 19 Kadrolu İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Milas Belediye Başkanlığı Milas Belediyesi Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde istihdam edilmek üzere En az okuryazar olmak şartı ile 5 farklı görevde çalıştırılmak üzere kadrolu 19 işçi alımı gerçekleştirilecektir. 19 İşçi alımı başvur

Milas Belediye Başkanlığı bünyesinde yer alan iştirakinde görevlendirilmek üzere 10 Servis Komi görevlisi, 2 İnşaat/İşyeri bekçisi, 5 Mutfak görevlisi, 1 Temizlik görevlisi ve 1 engelli beden işçisi olmak üzere 19 kadrolu işçi alımı yapılacağını duyurdu. İşte Başvuru Aşamaları.

Muğla Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Muğla ilçe belediyesi Milas Belediye Başkanlığı işçi alımı başvuru şartları; Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Çalışmasına sağlık yönünden engel durumu olmamak, en az okuryazar olmak, herhangi bir SGK kurumundan emekli olmamak veya emekliliği hak etmemiş olmak. Beden işçisi engelli kadrosu için en az %40 engelli olmak şartlarını taşıyan adaylar şartlarını taşıdıkları görev için başvurularını gerçekleştirebilecekleridir.

Milas Belediyesi İşçi Alımı Başvurusunda İstenilen Belgeler

Aday olmak isteyen şartları taşıyan adaylar başvuruda bir adet fotoğraf, Kimlik Fotokopisi, Sabıka kaydı, Yerleşim yeri belgesi, Nüfus kayıt örneği, Önceden çalıştığı iş tecrübesini içeren port folyo mesleki belge diploma engelli ise engelli raporu ile başvuruda bulunabileceklerdir.

Milas Belediyesi Kadrolu 19 İşçi Alımı Başvurusu Yeri ve Zamanı

İstekliler başvurularını Şahsen istenilen belgeler ile birlikte Hayıtlı Mah. Sanatçılar Sok. No:5/A3-Z01 Milas/MUĞLA adresine 9 Ağustos 2023 mesai saati bitimine kadar başvurularını yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.