Online İşçi Alımı Başvuruları Alınacak! 2 Farklı Unvan Güncel Süreç

Online İşçi Alımı Başvuruları Alınacak! 2 Farklı Unvan Güncel Süreç

Hamidiye Kaynak Suları İşçi Alımı İlanı açıklandı. Kamu işçi alımı başvurularına dair tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi “İBB” iştiraki olan Hamidiye kaynak suları işçi alımı ilanı yayınlanmıştır. Alınacak olan kişilerin belirli ve gerekli görülen alanlarda istihdam edilmesi söz konusudur. Bu nedenle de genel başvuru için kariyer İBB İstanbul adresinin kullanılması gerekir. Buradan başvurular oluşturulmakta ve kişiler yönlendirilmektedir.

Kişilerin başvuru oluşturması adına bölge sorumlusu ve boyacı unvanlarında alımlar açıklandı. Her iki alımda da açık işçi sayısı birdir. Alımlar ve başvuruların oluşturulmasında son gün 1 Temmuz 2023 olarak açıklandı. Kişiler bu tarihe kadar başvuru yapmalıdır.

Başvuru şartları nelerdir?

İnsanların bu şirkete gerekli olan alanlar için başvuru yapması için belirlenen şartları ve müracaat koşullarını bilmesi gerekir. Bu durumda bölge sorumlusu alımı için lisans mezunu olmak, bölgenin müşterilerini kontrollü şekilde izleyebilmek, ürün ve hizmetlerim planlamasını yapabilmek, iş alanındaki yetkili kişilerle de iletişim halinde kalabilmek, şube müdürleri ya da iş alanında bulunan kişilerle ilgili gelen şikâyetlerle ilgilenmek gibi şartları vardır.

Hamidiye kaynak suları işçi alımı başvuru şartları kişinin yapacağı görevleri de ortaya çıkardığından bu alandaki tüm yeterlilikleri sergilemesi önemlidir. Boyacı alımındaki şartlar ise iletişim becerisi olan, suvar kâğıdı tamiratı yapabilen, 3 vardiya sistemi ile çalışabilecek, erkek adaylar için askerlikle ilişkisinin kalmamış olması da gerekir. Buna ek olarak düzenli, disiplinli ve de dikkatli olmakta gerekmektedir.

Hijyen kurallarına uyabilecek, bedensel engeli ya da kronik rahatsızlığı bulunmayan, takım çalışmasına yatkın olan, suvar, fayans, beton gibi tüm tadilatları da yapabilmesi şartı vardır. Bu nedenle kişilerin tüm bu şartlara uygun olması oldukça önemlidir.

Başvuru için gerekli belgeler nelerdir?

Kişilerin İBB kariyer sitesi üzerinden CV oluşturması gerekmektedir. Burada ilgili pozisyona başvuru yapılır. İlgili pozisyon için açık alan bulunmaması durumunda ise genel başvuru kısmından başvuru yapılmaktadır. Hamidiye kaynak suları işçi alımı için gerekli belgeler ve de başvurunun olumlu şekilde yapılması adına bu adımların izlenmesi son derece önemlidir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.