Operatör Tekniker Usta Kaynakçı Kadrolu Kamu İşçi Alımı Yapılacak

Operatör Tekniker Usta Kaynakçı Kadrolu Kamu İşçi Alımı Yapılacak

Muğla ili ilçe belediyesi Menteşe Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 İş için 6 Farklı unvanda 7 Kadrolu işçi alımı gerçekleştirilecektir. Detaylar bu yazımızda.

Muğla Menteşe Belediyesi İşçi personel alımı yapılacak unvanlar şunlardır; 1 Harita Teknikeri, 2 İnşaat Ustası, 1 Oto Kaporta Ustası, 1 Greyder Operatörü, 1 Ekskavatör Operatörü ve 1 Kaynakçı olarak görevlendirilmek üzere 7 Daimi kadro için işçi alımı yapacak. Menteşe Belediyesinde görevlendirilmek üzere işçi alımı başvuruları 14 Ağustos 2023 tarihinde başlayacak.

Menteşe Belediyesi işçi alımı başvuru şartları

Aday olmak isteyenler için adaylarda aranan genel şartlar: Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, erkek adayların askerlikle ilişiği olmamak muaf veya yapmış olmalıdır, kamu haklarından Mahrum olmamak, Türk ceza kanununda belirtilen suçlardan affa uğrasalar dahi hüküm giymemiş ve mahkum olmamış olmak. Ayrıca başvuru kılavuzunda yer alan iş için aranan özel şartları taşımak da gerekmektedir.

Kadrolu işçi alımı başvurusunda hangi belgeler gerekli?

Adaylar başvuruda bulunmak istedikleri iş için istenilen belgeler Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesi, 1 adet fotoğraf, İş başvuru formu başvuru sırasında verilecektir. Adli sicil kaydı, vukuatlı nüfus kayıt örneği Askerlik durum belgesi, ilgili iş için istenilen sürücü ve operatörlük belgesi ve Başvuru tarihi itibari ile menteşe sınırlarında ikamet ettiğine dair ikametgah belgesi ile birlikte başvuruda bulunulabilir.

Belediye işçi alımı başvurusu nasıl yapılacaktır?

Menteşe Belediyesi işçi alımı için başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvuru belgeleri ile birlikte başvurularını Şahsen gerçekleştirebileceklerdir. Aday olmak isteyen istekliler başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan başvuru adresine 16 Ağustos 2023 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.